Jan 102011
 

Lõunaund magas Plika peaaegu kolm tundi, ärkas rõõmsalt ja vaikselt, voodi oli ka kuiv (lõuna ajal enam ammu mähet ei kasuta, vahel ikka juhtub õnnetusi, eriti pikema une korral).

Õhtune rutiin oli juba teisel päeval esimesest erinev. Esiteks tegime kell pool kaheksa vanni, Poiss sai pärast seda kohe tuduriided selga, Plikal oli vaja hiljem vaid hambaid pesta. Teiseks läksid meil söögiajad väheke nihkesse, nii et Plika sõi kell kaheksa veel jogurtit kamapallidega. Kolmandaks pidi Abikaasa veidi peale kaheksat korra ära käima, et emale autoga bussi vastu minna, aga sealt jõudis ta õnneks kibekiirelt tagasi.

Polnud aga häda ühti, ülejäänud asjad tegime kõik ilusti ära. Plika magama jäämiseks kulus täpselt sama palju aega kui eilegi – vaikus oli majas kell 21.45. Küll aga oli muid edusamme. Poiss ei nutnud seekord üldse – hängis rahulikult pool tundi oma voodis ja jäi siis magama. Ilmselt oleks tunduvalt kiiremini jäänud, kui Plika poleks kõrval jorisenud. Plika üritas toast välja tulla ainult kaks korda, Poisi voodi juurde seekord ei kippunud, kaks korda ronis oma voodist meie voodisse, kust ta siis tagasi tõsta tuli – ja nende voodist välja kippumiste vahed olid ka tunduvalt harvemad. Järjest pikenevate kontrollidega jõudsime lõpuks 13 minutini, vahepeal istus Plika veel potil, sest kurtis häda ja mul oli põhjust arvata, et see on tõsi, oligi. Kui potil poleks käinud, oleks ilmselt veerand tundi varem magama jäänud. Mängutuju täna polnud, nuttis ja jorises enamiku ajast, samas vaiksemalt ja vahedega.

All in all, progress on märgatav. Loodan, et homme saame ka ajaliselt kiiremini hakkama. Ja muidugi ootan huviga õhtu ja öö arengut – kas ja millal Poiss ärkab :)

  One Response to “Uue unekooli teine õhtu”

  1. Loen huviga, panen kõrva taha ja õpin. Palju edu teile! :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.