Kasvab suureks

Siiamaani Plika ise külmkapi kallal ei käinud – ütles alati: emme, appi! Mina siis pidin kapiukse lahti tegema ja talle sealt midagi andma.

Nüüd sai ise kapiukse lahti. Võttis ukse alumise riiuli küljest virsikumahla paki. Tuli tuppa “luba küsima”, kas võib seda juua. Ma ütlesin, et äkki jooks teisest pakist, mis juba lahti on.

Plika läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, paneb kinnise paki tagasi, võtab teise välja, keerab korgi pealt ära ja kummutab paki suule. Noh, nii nagu emme-issi teevad, kui oma vitamiine võtavad. Pakk oli tühjemavõitu, seega sai ilusti juua, midagi maha ei läinud.

???

Kuidas ta järsku nii iseseisvaks muutus…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top