Jan 282011
 

Näe, blogi sai teisipäeval kuueaastaseks. Mõtlesin, et võiks üle pika aja jälle ühe lugejaküsitluse teha :P

1. Mis ajast saadik sa seda blogi loed, kuidas siia sattusid, kas oled regulaarne lugeja?
2. Kas oled lugenud ka varasemaid postitusi, algusest peale?
3. Kui tihti lugemas käid? Iga päev, nädal, kuu, RSS lugeja kaudu?
4. Mis teemad sind kõige rohkem huvitavad? Mis teemadest diagonaalis üle libised? Mis teemasid üldse ei loe?
5. Kui oled pikaajalisem lugeja või hiljem algusest peale kõik järjest läbi lugenud, siis kuidas mina ja see blogi sinu meelest aja jooksul muutunud on? Halvemaks, paremaks, igavamaks, huvitavamaks, mida iganes?

No ja kui on mingeid üldiseid soovitusi, ettepanekuid, küsimusi, kiitust, etteheiteid, kriitikat – selle võite kah rahus kirja panna. Luban, et millegi peale ei solvu, midagi isiklikult ei võta, samas loodan, et kriitika tuleb siiski heatahtlikul baasil ja konstruktiivne. Nojah, lahmimist ignoreerin nii ehk naa.

Shoot! Vaatame, palju vastuseid seekord kokku saan :P Eelmisele sain peaaegu kaks aastat tagasi 87 vastukaja, seekord loodaks kolmekohalisele arvule. Külastuste arv on juba mõnda aega üle poole miljoni, seega ma eeldan, teid on rohkem kui sada :D

  68 Responses to “Lugejaküsitlus, vol 2”

 1. 1. Sattusin juhuslikult ca 2 aastat tagasi – enam ei mäeleta kuidas. Jäin regulaarseks lugejaks ;)
  2. Algusest peale ei ole lugenud, üksikuid varasemaid lugusid küll – kui oled ise linkinud.
  3. Käin, käin, kui miskit uut kirjutad.
  4. Ausalt, kui ühel päeval on rohkem kui 2 postitust siis tõenäoliselt loen esimest ja teistest libisen kiiruga üle, kui ei jää just mõnd sõna või lause juppi silma, mis tähelepanu paelub.
  5. Oled maha rahunenud. Imestan, kust võtad aja, et kirjutada (aga eks sisimas tean vastust, et see hetk kui lapsed magavad on hea omi mõtteid-tundeid läbi seedida). Meeldib kirjastiil, ega muidu ei loeks ja see, et kui sarnased võivad inimesed olla teatatud elu etappidel.

 2. 1. Sattusin umbes poolteist aastat tagasi. Ühel tuttaval oli blogis ühe teatud fotostuudio link ning selle stuudio lehel oli link sinu blogisse. Loen regulaarselt.
  2. Pärast seda, kui olin natuke uurinud värskemaid postitusi, hakkasin algusest peale lugema.
  3. Igapäevane lugemine readeri kaudu.
  4. Poliitika teemasid üldse ei loe :P Muidu ei diagonaalita. Ainult siis kui kiire juhtub olema, aga ikka ära tahaks lugeda. Enamasti loen siis aja tekkides ikkagi korralikult üle.
  5. Peeti ja poisse on vähemaks jäänud :P Inimesed ju ikka muutuvad, kasvavad suureks, saavad lapsed :D

 3. 1-2. Sattusin blogile juhuslikult ca 3-4 aastat tagasi. Lugesin paari päevaga kõik eelnevad postitused läbi ja jäin uusi ootama :)
  Tänu sinu blogile, olen avastanud ka mõned teised, keda meeldib lugeda.
  3. Tööpäeviti loen hommikukohvi kõrvale, nädalavahetused jäävad tavaliselt vahele.
  4. Pilguga libisen üle ökoteemadest ja hinnavõrdlustest (kui neid nii saab nimetada)
  5. Su blogi meeldib väga, üks mu lemmikumaid. Muutunud oled sa loomulikult, vallalisest tüdrukust pereemaks ja/aga kirjutad jätkuvalt hästi.

 4. 1. Sattusin kellegi teise blogist siia umbes poolteist aastat tagasi. Mäletan, et esimene lugu, mida lugesin oli su tüdrukute õhtu.
  2. Siis lugesingi algusest peale kõik läbi, et saada teada, kes see Lepp on :D Ja mis dejavu see tookord seal Varblasel oli
  3. Loen siis kui google reader ütleb, et nüüd peab lugema. Ehk peaaegu iga päev
  4. Kuna sa kirjutad nii paljudest asjadest, siis mulle meeldib neist kõigist lugeda. Eriti lahe oli see Londonisse kolimine esimest korda. Diagonaalis lasen üle need laste unekooli jutud, sest mul ei lähe neid esialgu veel vaja. Eks ma siis, kui aeg käes, loen tagantjärgi kõik tarkused üle ;)
  5. Ikka oled muutunud. Sa pole kusjuures üldse ammu omale harja pähe teinud! :D

  Ühesõnaga, lase edasi! Tunne on nagu ma peaaegu tunneks sind juba isiklikult :D

 5. Ma vastasin eelmisel korral tõenäoliselt midagi täpsemalt, aga kuna ma üle ei viitsi lugeda/otsida, siis ajan kirvega kurge taga ja väidan asju, mida Sa ei saa väga kontrollida ka:
  1)Sattusin kellegi blogi kaudu (äkki Daki?) umbes siis, kui esimest korda Londonis olid. Hakkasin püsilugejaks kui Sa plikat ootama jäid ja siis Tartusse kolimine soojendas mu südant. Ühine õhustik, tead.
  2)Ja siis lugesin otsast peale üle ka, et kuidas Sa ikka mehega tuttavaks said ja siis huvitas Londonisse kolimine, sest noh, ma olen seda mõtet ikka heietanud. Ja siis lugesin päris algusest,sest et Sa oled/olid pungine ja mina olin nooruses pungine, aga praegu lihtsalt.. klassi- ja kastivaba karvik.
  3)Lugema torman kohe, kui mul blogirullis näitab, et midagi uut on tulnud.
  4)Ma loen peaaegu kõike, aga pikematest aruteludest hinnavõrdluste ja kvaliteedi üle libisen kergemalt mööda. Vajalikud teemad, aga minust jäävad hetkel pisut kaugeks.Tulevikus siiski jälle hea piiluda.
  5)Noh, muidugi on muutus see, et algsest vägagi vabast ja vallalisest ja palju seksist rääkivast avameelsest tüdrukust on saanud abielus ja lastega endiselt avameelne naine. Mulle meeldib lugeda eludest, mida ma ise ei tunne. Näiteks seesama Londonis-elamine oli mu jaoks võõras ja huvitav. Ja isegi lasteteemad on põnevad, sest see on mu jaoks täiesti võõras maa. Olen endast suht lastevihkaja mulje vist jätnud oma blogis, aga Sinu omad mulle meeldivad. Selline tunne on, nagu tunneksin Sind isiklikult. Kange kiusatus on järgmisel korral Pärnusse tulles (mu ema on Pärnust pärit, pooled suglased elavad seal ja käimist ikka on) Sinuga ühendust võtta. Aga ma ei tea, mida MINA Sulle pakkuda võiksin. Inimesena.

 6. 1. Olen regulaarne sellest ajast, kui esimest korda Londoni kolima hakkasid.
  2. Kõik postid läbi loetud :)
  3. Tööpäeviti käin läbi iga päev, nv-l lihtsalt ei ole väga tihti arvuti jurues.
  4. Diagonaalis või mitte üldse loen ökot, hinna- ja tooteuuringuid, laste uneteemasid. Meeldivad oma kodu teemad ja pildid :) Samas kapitaalremont on endal hiljuti läbitud teema, mistõttu see ka mulle eriti põnev ei ole. On see been-there-done-that(-sometimes-twice) tunne. Oli ka selline säästu-renoveerimine ja lõpuks oli ikka totaal-täielik tüdimus peal.
  5. Sina ja sinu blog on tegelikult igavamaks muutunud :) (räägib sõltumatu, mitte pereinimene)

  Aa ja see ka, et Sinu blogi on väravaks kõikidesse teistesse blogidesse, mida loen. Aitäh hea blogrolli eest! :D

 7. 1. Umbes poolteist aastat tagasi. Sattusin ilmselt läbi blog.tr.ee. Loen regulaarselt st korra nädalast tulen ja kaen üle, kuidas sul/teil läheb.
  2. Olen lugenud ka arhiivist. No umbes 80%
  3. Umbes korra nädalas. Trükin vanamoeliselt su blogiaadressi aga reale ja olengi "külas".
  4. Loen kõik läbi. Kui juba kirja pandud, ju siis perenaise jaoks oluline. Külaline ei vali. Külaline on :)
  5. Inimene muutub läbi elu. Kuna blogi kajastab elu, siis muutub ka kirjapandu. Ja see on tore! Edu ja jaksu! Tervist ja rõõmsaid perehetki!

 8. No vastame siis :)

  1. ma ei tea, kui kaua. londonisse polnud Sa siis igatahes veel kolinud, aga mina juba vahel lugesin. Püsilugejaks sain siis, kui Londonisse läksid. Ei mäleta, kuidas sattusin, ehk blog,tr.ee kaudu?

  2. ei

  3. readerist loen
  4. lasteteemad põhiliselt ja eluolu. koduteema. ökoheietusi ja hinnavõrdlusi väga pikalt ei viitsi, tavaliselt ei jõua esimesest lõigust kaugemale.

  5. see ongi selle blogi suurim väärtus, et sa kirjutad ausalt ja kõigest ja pika aja jooksul ning väga huvitav on näha, kuidas inimene areneb, muutub, täiskasvanuks saab. igatahes oled sa muutunud huvitavamaks, empaatilisemaks, mitmekülgesmaks ja igatpidi paremaks inimeseks. ehk et tiinekast on saanud naine ja ema. keep going!

 9. 1. Lugema hakkasin siis, kui sa mehega koos hakkasid olema. siiamaani olen regulaarne lugeja.
  2. olen lugenud järgemööda kõik su postitused läbi.
  3. iga päev käin lugemas.
  4. ei oskagi öelda, mida loen, mida mitte. nt poliitika teema viimati lasin kohe üle. laste teemat loen alati.
  5. nagu keegi mainis juba, rahulikumaks oled muutunud. ja viimasel ajal oled hoo sisse saanud :D

 10. Ma ei mäleta kuidas sattusin. vast aasta tagasi. Siis lugesin kohe otsast lõpuni ja andsin sellest ka märku. Mind hämmastas, kuids sa muutunud olid.
  Loen siis, kui readerisse ilmub. Väga harva loen üle rea. Mulle meldib su põhjalikkus asjadesse süveneda.

 11. Statsitikafännile veidi andmeid lisaks :)
  1. Loen maasikauudisest saadik, sobis sinu ajastus titeteemadega. Seda sa tead. Sattusin ilmselt Liina blogi kaudu, muud allikat ei oska välja mõelda.
  2. Mingil hetkel läksin natuke tagasi, aga suht vähe. Algusest peale ei ole lugenud. Ma tahan lugeda rahulikult kõik korraga, aga selleks ma tahan võtta tite- ja töövaba aega, et kohvitass käes mõnulema hakata. Sest sinu kirjastiili on ikka väga mõnus lugeda.
  3. Readeris loen. Enne seda oli aasta jagu bookmarkis. Iga päev ja mitu korda päevas külastasin. Nüüd ka.
  4. Üldiselt kõik huvitab, aga kergemalt lähen üle hinnateemadest ja neist kehahooldustoodete juttudest. Unekooli algust lugesin vist kohati isegi topelt, nüüd päeva kokkuvõtteid kergemalt. Mähkmemajandust lugesin ka väga hoolega. Ja kui remonti ükskord tegema hakkate, siis ilmselt elan su blogis.
  5. Seda olen isegi mina oma ligi 3a lugemisega näinud, et muutunud oled. Lastega seotud teemadel kindlamaks, üldiselt rahulikumaks. Ja palju huvitavamaks.
  Mulle hirmsasti meeldib su avameelsus ja otsekohesus ja see, kui sa lajatad täiega kellelegi, kes sinu veebikodusse mölisema tuleb. Su kirjastiil ja keelekasutus meeldivad mu filoloogihingele.
  Pane edasi, pane täie rauaga edasi!

 12. 1. Ei maleta :) Paar aastat ikka olen juba lugenud…
  2. Olen, aga mitte korralikult algusest lopuni.
  3. RSS kaudu.
  4. Mulle meeldivad igasugu roheteemad, nendest saan palju uut infot. Unejuttudest libisen ule :)
  5. Ikka huvitavamaks. Lastega on ju elu palju "ponevam".

  Soovitus – sa saaksid vaga hasti hakkama sponsoreeritud positustega, nii nagu valismaal tehakse – mingi firma saadab sulle nänni ja siis sa seda kritiseerid/kiidad :D Huvitav oleks igasugu Eesti mahetooteid tundma oppida. Ei tea tapselt kuidas neid reklaamijaid leida, aga kui sul nii palju lugejaid on, siis vota monega otseselt uhendust ja mine sa tea :)

 13. lugema hakkasin siis, kui te veel tartus olite ja plika juba olemas oli. sinu blogi on blorollis ka, aga loen google riideri kaudu, olen blogilugemissõltlane ja neid on mul seal üle saja :P algusest peale lugemiseks pole aega olnud.
  ma neid öko-ilu teemasid pole väga lugenud ja kui liiga pikk jutt on ja aega vähe, kipub diagonaalis minema :) unekoolide jutt oli huvitav, mul oleks sellest kasu olnud ca 3a tagasi :P, aga loen ikka :)
  muutunud oled kindlasti, paistab et kannatlikumaks ja nn.emalikumaks :) meeldib su kirjutamisstiil ja sinu põhjalikud ülevaated. su elu muutub pidevalt, seega on blogi kogu aeg põnev, midagi eraldi muutmiseks küll ei oska pakkuda :)

 14. > 1. mis ajast saadik sa seda blogi loed, kuidas siia sattusid, kas oled regulaarne lugeja?

  Paar aastat, blog.tr.ee kaudu, ei loe regulaarselt.

  > 2. kas oled lugenud ka varasemaid postitusi, algusest peale?

  Olen, aga pisteliselt. Läbi lugemiseks on sul materjali liiga palju.

  > 3. kui tihti lugemas käid? iga päev, nädal, kuu, RSS lugeja kaudu?

  Nädalas korra ehk? Mõnikord ei loe kuude kaupa.

  > 4. mis teemad sind kõige rohkem huvitavad? mis teemadest diagonaalis üle libised? mis teemasid üldse ei loe?

  Enamikust positustes libisen diagonaalis üle :)

  > 5. kui oled pikaajalisem lugeja või hiljem algusest peale kõik järjest läbi lugenud, siis kuidas mina ja see blog sinu meelest aja jooksul muutunud on? halvemaks, paremaks, igavamaks, huvitavamaks, mida iganes?

  Muutunud? Minu arust ei ole midagi muutunud. Teemad ise ei ole ei paremad ega halvemad, selle blogi teed huvitavaks sina ise kui nähtus. Keegi võtab ja kirjutab oma elu pisiasjad detailideni internetti lahti. Külmkapi või potilille valik, kuhu kolida, kellega magada? Miks ta seda teeb? Mis sorti inimene see on? Sest vaata endale otsa – selliseid inimesi nagu sina on koduvabariigis vaid mõni. (Või kirjutavad kõik teismelised sama pikalt, millist teksapaari või kunstripset võtta? Võimalik, aga pole kohanud.) Igatahes jookseb oma mõtete privaatsuse piir sinu jaoks muust kohast kui muudel inimestele. Ja nagu loetavusest näha, on vuajeriste – kes viitsivad külmkapi valiku teemat lugeda ja kaasa mõelda – päris palju.

  Ühesõnaga, minu jaoks – ja tegelikult kogu ülejäänud ühiskonna jaoks ka, _välja arvatud_ ülejäänud siin kommenteerijad – oled sa põnev friik. Ja sellisena jälgimist väärt.

  Kui ma ei eksi, oled sa natuke muutunud kah, oma nooruspõlve armulood ja ehk ka muu välja rookinud. (tag:"lepa aeg" on kadunud). Aga üldpilt on minu arust sama.

  Ma loodan, et vastasin sellega mõnele sinu küsimusele.

 15. 1. Ehk umbes aasta või natukene vähem. Absoluutselt ei mäleta, kuidas ma su blogile sattusin. Ilmselt mõne teise blogi kaudu. Olen igapäevane lugeja.

  2. Mõningaid vanemaid olen, mis sa linkinud oled. Kahjuks ei ole aega olnud kõiki läbi lugeda, kuid vaadates kui igav mul tööl aeg-ajalt on, siis ehk järgmiseks aastaks on kõik läbi.

  3. Lugemas käin iga korda kui sa postituse teed. Vahepeal loen kiirelt alguse üles ja tulen hiljem tagasi, et terve sissekanne läbi lugeda. Loen kas Bloggeri kaudu, kust tavaliselt lähen su blogi lehele. Või loen RSS kaudu telefonis või töö arvutis. Kuidagi ma su blogile ikka alati ligi pääsen! :)

  4. Enamus postitusi loen läbi, kuid tuleb tunnistada, et majaehitamise ja pesumasina valimise postitustest olen ilmselt natukene üle libisenud. Eks loen neid kindlasti kui endal taolised juhtumised ees seisavad. Samas laste unekooli loen alati huviga!

  5. Kui ma lugema asusin, siis oli sul veel ainult plika, seega ma ei oska hästi võrrelda, kuivõrd sa muutunud oled. Eks kõik rahunevad oma pere tekkides vaikselt maha. Aga ma juba huviga siin mõtlen, et su rajust minevikust enne lapsi lugeda :D

  Su kirjastiili ma armastan ja mulle ausaid blogisid lugeda meeldib. Nagu riäliti ikka, mitte ainult ilusate asjade kirja panek, et inimese enda elu teistele utoopiliselt hea tundub.

  Lisaks suur suur aitäh, et sa oled ka minu blogi lugeja. Ja ma usun, et mõnedki praegused lugejad on ka sinu blogi kaudu tulnud. Vähemalt on blogi statistikas näha, et sinu lehelt on kõige rohkem klikke tulnud. Kalli sulle selle eest! :)

 16. 1. ei mäleta, mis ajast. endale tundub, et terve igaviku olen lugenud. aga ilmselt sellest ajast, kui Sa Londonisse kolima hakkasid..
  2. mingil hetkel võtsin kätte ja lugesin algusest peale läbi:)
  3. umbes iga päev, iga kord kui arvutis igav on, klõpsin kõik järjehoidjates olevad blogid läbi:)
  4. mulle meeldib, kuidas Sa kirjutad, nii et sisuliselt loen kõik läbi. uneteemadest läksin natuke diagonaalis läbi..
  5. minu meelest blogi on lihtsalt muutunud. ei saa öelda, et paremaks/halvemaks/huvitavamaks/igavamaks. muutumine on loomulik ja loogiline, elu ju ka muutub..

 17. 1. Kellegi teise blogi kaudu jõudsin siia umbes 2 aastat tagasi. Plika oli igal juhul juba olemas.

  2. Algust ei ole lugenud.

  3. Tööpäeviti loen puhkepauside ajal blogisid, nädalavahetustel eriti mitte.

  4. Ei loe pesumasina-teemasid ja üksikasjalikke kosmeetika üleslugemisi. Lasteteemad on lemmikud, kuna endal ka 2 väikese vahega last, noorem sinu plika vanune.

  5. Kuna alustasin lugemist siis, kui sul juba 1 laps olemas oli, ei oska võrrelda, kas on varasemaga mingi muutus toimunud. Igal juhul praegu mulle meeldib nii su kirjastiil kui ka enamus vaateid elule.

 18. 1. mis ajast saadik sa seda blogi loed, kuidas siia sattusid, kas oled regulaarne lugeja?
  – Kui õigesti mäletan, siis lugema hakkasin kui Jalaku fotostuudio blogi lehel oli viide teie pulmadele. Kuna sul oli nii lahe kleit tookord, siis pidin muidugi edasi uurima ja sealt peale jäingi regulaarseks lugejaks.
  2. kas oled lugenud ka varasemaid postitusi, algusest peale?
  -Kõiki küll mitte, aga mingi hetk hakkas huvi pakkuma, et kuidas mehega tuttavaks saite ja ütleme nii, et see mineviku osa oli ka ikka väga lahe lugemine.
  3. kui tihti lugemas käid? iga päev, nädal, kuu, RSS lugeja kaudu? -Üldiselt klõpsan blogi lahti 1-2 x päevas ja läbi sinu blogi hoian ka mõningatel teistel huvitavatel blogidel silma peal.
  4. mis teemad sind kõige rohkem huvitavad? mis teemadest diagonaalis üle libised? mis teemasid üldse ei loe?
  – plika kasvamise teema meeldib, kuna endal 2a 5k laps kasvamas. Ehituseteemale elan kaasa- jälle sama asja pärast, et ise renoveerime maja Tartus. Diagonaalis eriti ei loe ühtegi teemat, lihtsalt mõned teemad pakuvad rohkem kaasaelamist.

  Su blogi ongi mu suureks lemmikuks saanud ja jäänud, kuna olen oma elus samade valikute ja tegemiste ees. Samuti meeldib su teemade käsitlemise põhjalikkus, inimlikkus ja see, et kirjutad nii tihti.
  Tervitustega,
  Kerttu Tartust

 19. 1. lugema sattusin siis, kui ootasid poissi. otsisin google otsingust "latte art" vms. ja siis lugesin läbi paar posti plikast ja abikaasast ja üldse teie eluolust ja see oli huvipakkuv.
  2. pärast neid paari postitust, lihtsalt selleks, et sotti saada, mis toimub, lugesin küll terve blogi läbi. läbi sain kõik postitused loetud alles mõne nädala pärast peale poisi sündi. nii et igapäevane lugeja olen tegelikult üsna lühikest aega.
  3. iga päev. (mul tuleb ahistaja tunne peale :D )
  4. ma ei ütleks, et mõned asjad vähem huvi pakuksid. ma olen alles 16-aastane ja minu arust on see nii põnev, terve see lugu. kuidas te Londonis kokku saite ja nüüd kuidas PÄRIS OMA KODU sisustate ja end sisse seate… mul on teie kõigi pärast lihtsalt ütlemata hea meel.
  5. oled ikka muutunud. olen vanu postitusi üle lugenud ja nüüd on seda juba kummastav teha, näiteks õllerallisid vms. samas, kui hakkasin su blogi lugema, siis teadsin, et sul juba üks laps on ja mind väga üllatas tol hetkel, mida kirjutasid.
  aga veelkord. mul on teie kõigi pärast hea meel ja ma elan teile kõigile kaasa. :)

 20. 1. loen juba päris kaua, vist kuskilt A ja lepa vahepealsest ajast :)
  usun, et sattusin siia esimest korda orkuti kaudu, sul vist oli seal kunagi viide blogile. kui ei olnud, siis jään vastuse võlgu. ja sinu orkuti kontole sattusin tõenäoliselt seetõttu, et ma tundsin kunagi su õde ja mul on haige kalduvus netis tuttavate järgi nuhkida :). mingist ajast jäin regulaarseks lugejaks.
  2. kunagi ammu lugesin läbi ka kõik varasemad postitused.
  3. lugemas käin pea iga kord kui netti satun ja vähe rohkem aega on – pea iga päev. RSSi ei kasuta.
  4.tavaliselt loen kõik läbi. viimasel ajal olen ainult unekooli-värgist olen üle libisenud. muidu üldiselt ei pirtsuta. ei käi siin kindlat teemat jahtimas.
  5. no eks teemad on kõvasti perekesksemaks muutunud, tead ju ise küll. ei oskagi mingit head omadussõna (halvem, parem, igavam jne) selle muutumise kohta välja tuua. kuna mul endal ka paar järeletulijat ja meessõber soetatud, siis mulle perekesksus sobib küll :)

 21. 1.Tikri toimetamisi lon juba nii 4aastat jutti voi siis tiba rohkem.Kuidas siia sattusin, ei mäleta, see oli ju nii ammu…
  2.Algusest peale koik viisakalt ja viksilt loetud.
  3.Nii iga päev ja mitu korda, äkki on midagi uut tulnud ja kui moni päev pole ühtegi postitust siis…ai-aii!
  4.Koik teemad saab ära loetud, midagi vahele ei jää…Ja nüüd kui omal väike tibu kodus siis laste teemad saanud lemmikuks (just seepärast, et sinu poiss on meie piigast 20 päeva vanem)
  5.Tikker on ikka Tikker. See ei loe, et on abielus ja kahe lapse ema…

 22. 1. Kunagi aasta 2010 alguses sattusin kogemata kellegi viite peale siia. Käisin aegajalt. Viimane pool aastat olen regulaarselt lugenud.
  2. Ei ole varasemaid postitusi lugenud. Sry! Aga Sa ikka viitsid jube palju kirjutada.
  3. Oled minu "korra päevas" blogiringis. Külastusstiil on kohale tulek.
  4. Loen kõike. Oled minust nii täielikult erinev inimene (mõne üksiku erisusega), et pakub huvi lugeda teistsugusest elust, mõtetest ja tegemistest.
  5. Aasta jooksul ei ole muutust täheldanud :) Sa õpid pidevalt nii või naa (vaata kuidas Sa asju uurid enne kui otsustad!) ja seega Sa kindlasti ka natuke muutud vastavalt omandatud teadmistele.

  Mis mul muud ikka soovitada kui, et – jää iseendaks!

 23. 1. Loen seda sellest ajast, kui Sa minu enda blogi avastasid. Iga päev käin ikka mitu korda kontrollimas, kas on uusi postitusi – oled selline tihe kirjutada niiet selles suhtes on põnev.

  2. Ma siin vahepeal sirvisin enamus postitusi läbi, arvan et jõudsin enamvähem kõigile pilgu peale heita ja osad algusest lõpuni lugeda!

  3. Iga päev ikka! ;)

  4. Pereteemad ja reisimised/sündmused huvitavad mind kõige rohkem – no ikka, millega endal ka ühist! Sellised loogilisemad teemad (poliitika…ökoteemad…ostlemised) mind isiklikult eriti ei huvita, niiet nendest lasen ainult pilgu üle.

  5. Ei oska öelda, kuidas muutunud on – minuarust on alati olnud selline huvitav ja nõustun teistega – aus!

 24. 1. Ei mäleta enam, millal ja kuidas sind leidsin. Kahtlustan, et ilmselt blogipuu kaudu. Või siis kellegi blogist leidsin lingi äkki…? Üldiselt olin regulaarne lugeja, nüüd loen nii nagu meelde tuleb, korra nädalas ikka teen blogitiiru.

  2. Vist ei ole varasemaid postitusi lugenud. Viskasin praegu suvaliselt pilgu peale 2006a novembrile, ei tulnud üldse tuttav ette. Seega pole lugenud.

  3. Varem lugesin iga päev, tulin bloglines'i kaudu. Nüüd ei ole aega keskenduda/pole meeles ja loen üldse blogisid nii korra nädalas keskmiselt. Google Readerist näen, et on uued postitused, aga lugemiseks teen ikka blogi lahti. Mulle meeldib ikka õigel lehel lugeda.

  4. Olen väga pikkade postituste puhul sisust sõltumata mingi osa diagonaalis lugenud. Kuna mul ei lasta väga pikalt ühes jutis arvutis millessegi keskenduda, siis üritan kiirelt pilgu peale visata, kuidas üleüldiselt läheb blogisõpradel. Varemalt lasin lasteteemadel tüdinult silmad kiirelt üle, nüüd olen tagantjärgi lugemas käinud :D

  5. Sinust rohkem on vist su abikaasa muutunud… või siis oled sa lihtsalt rahulikum ja leplikum. Mingi aeg sai ikka päris tihti lugeda teie lahkarvamustest ja sinu rahulolematusest, nüüd seda praktiliselt üldse enam pole. Armas :)
  Rohelisemaks oled sa küll kõvasti muutunud, seda peab märkima. (Ja ütlen ausalt, et neid roheteemasid ma väga ei ole viitsinud lõpuni lugeda… mitte et ma poleks ise ka otsast kergelt rohetama hakanud, lihtsalt mind huvitab inimeste elu rohkem kui selline teoreetiline jutt.)

 25. 1. Lugema hakkasin vist nii umbes 3 aastat tagasi, voib olla sellel ajal kui sa Londonisse kolisid. Arvan et leidsin su blogi kellegi teise Inglismaal eleava eestlase kaudu aga enam ei maleta (MrsB see igal juhul ei olnud :). Olen regulaarne lugeja.
  2. Ma ei maleta enam.
  3.Kain lugemas '100' korda paevas. Oma viga et nii tihti kirjutad ja palju kommentaare saad ning samuti kasutan ma sinu blogrolli.
  4.Ei tee valikut, loen koik labi ja imestan kuidas sa kyll leiad 2 lapse korvalt nii palju aega et kirjutada ja igasugu uurimistoid ja statistikat teha.
  5.Imetlen sind kui hakkajat noort eestlast kes saab koigega hakkama ja kes on vaga positiivne. Hea naide sellest et kui midagi toesti tahta siis koik on voimalik, mitte nii et ainult istud ja oigad ja hadaldad voi ootad et abi tuleks kuskilt mujalt. Ma ise ei ole Eestis vaga pikka aega elanud ja nii sydant soojendav on naha kui tublid on Eesti noored (seda nii sinu kui labi sinu kommenteerijate) ja kui uhke tunne mul on oma synnimaa yle.
  Veel meeldib mulle et su blogi ei ole lukus. Sa kirjutad nii hasti ja huvitavalt et mul oleks kahju kui ma seda enam lugeda ei saaks. Ok, ma voin ju sult lahkelt paluda parooli aga minu meelest kui midagi on juba paroolitatud siis oleks selle lugemine kui oma nina toppimine teiste asjadesse ja seda mulle ei meeldi teha, eriti veel kui ma tegelikult sind yldse ise ei tunne.
  Nyyd jaan aga jarjekordset postitust ootama.
  Edu sulle su tegemistes

 26. 1. Ei mäletagi täpselt, millal esimest korda Su blogini jõudsin, ilmselt millalgi Su esimese Londonis elamise paiku, ehk siis juba mõned aastad tagasi.
  2.Mul on kõik otsast lõpuni läbi loetud (:
  3. Käin siis, kui näen oma blogrollilt, et Sa midagi uut kirjutanud oled.
  4. See oleneb absoluutselt sellest, kui kiire mul parasjagu on. Aga võib juhtuda, et teemadesse nagu vee kareduse mõõtmine, ma väga pikalt ei süüvi.
  5. Peab tunnistama, et Su esimesed postitused olid ikka päris rajud, aga ma ei ütleks, et blogi igavamaks oleks muutunud. Ei-ei, pigem mõtlen ma hoopis seda, et kui ma ise kunagi emaks saan, peaksin Su blogi uuesti ja väga põhjalikult läbi lugema, sest see teeks minu elu palju kergemaks. Näiteks unekooli kirjeldustes oled Sa ääretult põhjalik ja mul oleks siit kindlasti palju õppida. Nii, et ära siis siit vahepealt midagi ära kustuta või kinniseks tee (:

 27. 1. Ma ei mäleta, mis ajast… paar aastat ehk juba. Sattusin vist stuudio.com kaudu. Olen regulaarne lugeja.
  2. Olen lugenud väga pisteliselt varasemaid postitusi (neid lugedes avastasin, et meil üks ühine tuttav ka :D )
  3. Suht iga päev käin lugemas või siis paari päeva tagant. Su blogi on minu blogrollis.
  4. Laste teemasid loen eriti huviga, kuna meil suht sarnased laste vanused ja üldse väga sarnaseid nüansse lastega seoses :D Peaaegu kõik postitused loen läbi, kuigi tõele au andes, siis see viimane Londoni aeg jäi tegelikult suures osas vahele, siis eriti ei lugenud su blogi.
  5. Oled muutunud palju nö küpsemaks :) Minu jaoks on blogi huvitavamaks läinud. Aga su kirjastiil on tõesti see, mis mindki seda blogi lugema pani.

 28. Mina ikka loen, kõik uued postitused järjest ;) Mu enda blogi annab märku et Sa oled uue postituse teinud :P
  Jätka samas vaimus :D

  Muideks, mu blogil ei ole enam must taust :D

 29. 1. sattusin siia kogemata kellegi blogi kaudu nii 3 aastat tagasi ja jäin regulaarseks lugejaks
  2. peale blogi avastamist lugesin paari ööga läbi kõik postid algusesse välja
  3. keskmiselt üle päeva vaatan üle
  4. huvitavad Sinu mõtted, arutelud ja arvamused.
  5. blogi on kasvanud ja arenenud koos omanikuga. pungiplika on kasvanud perenaiseks ja samamoodi on blogipostide sisuks nüüd rohkem pere ja kodu mitte seks Viru keskuse(?) katusel :)
  Loodan, et jätkad ikka samas vaimus. Kaaspärnakana hoian linnas liikudes alati silmad lahti, et äkki sind päriselt ka kohata.

 30. 1. Loen Sinu blogi juba kaks aastat vähemalt. Ja kuidas siia sattusin, ei mäleta, regulaarselt loen küll.

  2. Jah. Kunagi Sa vist ise kirjutasid, kuidas Sulle meeldib uute inimeste blogisid algusest peale lugeda nagu raamatut. Kui mul töö juures rohkem aega oli, võtsin Sinu blogi nii algusest peale ette.

  3. RSS feedi ei kasuta. Ma olen ise enda bookmarksidesse lisanud teatu blogid, siis klõpsan neid iga päev läbi. Sinu blogi tavaliselt 2-3 korda päevas.

  4. Sõltuvalt sellest, kui palju mul aega on ja mis tujus ma olen, loen iga uut postitust või lihtsalt lasen kiirelt silmadega üle.
  Kõige enam meeldib mulle see, kui Sa kirjutad oma lastest. Tõeliselt tore lugemine!

  5. Ma siin sirvisin eelnevaid kommentaare, mis ma siin ikka lisada oskan. Kui ehk, siis et pilte võiks rohkem olla. Mingi periood postitasid Sa fotosid päris hoolega.. Et jah. Piltidest tunnen puudust, kui nii saab üldse öelda.

 31. 1. isegi ei mäleta enam mis ajast. ega ka seda, kust leidsin. ilmselt blog.tr.ee kaudu?
  2. no päris kõike pole vast lugenud ikka, aga suurema osa küll ma usun.
  3. iga nädal.
  4. lastest, ökoasjadest, koduasjadest loen kõige parema meelega. poliitika jätaks vahele, hehehhee :D
  5. ajaga ikka asjad muutuvad. ma usun, et hetkel võib-olla pole neil enam tore lugeda, kes lastest ei huvitu absoluutselt, näiteks. aga see ju loogiline. samas enamik su lugejatest vast ei loeks nii pühendunult, kui sa ainult pidutsemisest jutustaks nii et.

 32. 1. Sattusin juhuslikult midagi googeldades umbes 4 a tagasi lugema.
  2. Lugesin ühe laksuga algusest peale läbi.
  3. Enam-vähem iga päev loen. Kui mõni päev kirjatükki ei ilmu, siis tekib juba kerge rahutus ja ärevus :D
  4. Kõik on huvitav ja eriti meeldis Londoni aeg (P.S. Tänu Sinu Inglismaa teemadele, mis olid igatepidi abiks, jõudsin ise ka siia lõpuks elama ja olen väga rahul!) Lasteteemad on mulle kui emale alati huvitavad, samuti koduteemad on lemmikud. Ökoteema huvitab pisut vähem.
  5. Nagu eelkirjutajad mainivad, siis oled rahulikumaks muutunud, aga kirjutad ikka väga huvitavalt. Minu lemmikuim lemmikblogi!

 33. 1. Ma ei mäletagi täpelt, millal su blogi lugema hakkasin. Ma arvan, et sellest ajast, kui sa Tartusse kolisid. Liisa andis mulle blogi aadressi. Regulaarne lugeja olen kohe kindlasti.
  2. Olen juba pikemat aega tahtnud blogi algusest peale läbi lugeda, aga ei ole veel sinnani jõudnud. Varsti-varsti :P
  3. Üldiselt saavad uued postitused samal päeval ära loetud.
  4. Enamasti loen kõik postitused läbi, ka need, mis esmapilgul huvitavad ei tundu (nt. hinnavõrdlused, poliitika).
  5. Laste koha pealt oled muutunud kindlasti rahulikumaks ja enesekindlamaks.

  Ei oskagi nagu kritiseerida. Tore on ikka lugeda ja vaadata, kuidas teistel 2-lapselistel peredel läheb :)

 34. Sattusin umbes pool aastat tagasi, minu endine klassiõde on sind enda blogis märkinud (see, et ta ise sind tihti loeb). Üldiselt olen regulaarne jah.
  2. Jah, alguses kui hakkasin lugema, siis tekkis huvi, kuidas sa blogi kirjutamist alustasid, siis huvitusin, kuidas inglismaal läks, siis plika, siis poiss ja nüüd praeguseni välja.
  3.Lugemas käin korra nädals kindlasti.
  4. Viimasel ajal on vähem huvitavad olnud pikad unekooli jutud (sest ega mul endal last pole) Meeldis viimasel ajal väga, kuidas Sa arutasid ja nõu küsisid oma elamise kujundamise kohta.
  5. Aja jooksul on see blogi muutunud küpsemaks. Eks see ka nii elus ole, nüüd juba lapsed, mees, oma maja. Eks see ole kõigil nii.

 35. 1. Loen kuskil sellest ajast, kui teist korda Londonisse kolisid. Sattusin siia teiste blogide kaudu, olenevalt kas olen kodus või mitte, käin igapäevaselt :)
  2. Nüüd hiljuti lugesin kuskilt algusepoolest sinnamaani kust omal ajal jälgima Sind hakkasin. Oli päris põnev :P
  3. Igapäevaselt, käin otse blogilehel.
  4. No, poliitika väga ei tõmba :D Lastest ja kodust on alati tore lugeda, varem mainisid natuke rohkem raamatuid mida lugenud oled, samas pole Sul tõenäoliselt väga aega enam raamatutele keskenduda :)
  5. Oled rahulikumaks muutunud, mässuaastad jäid vast seljataha ja see on minumeelest tore. :)
  Samas olid need gootipeo pildid ka väga vahvad ;)

 36. 1. Sõbranna soovitas u aasta tagasi ja see vaimustas mind kohe
  2. Varasemaid postitusi ei ole veel eriti palju lugenud, aga plaanin seda juba ammu teha
  3. Oh päevas paar korda vaatan kindlasti sisse, sealt edasi ka mitut teist sinu blogrollis olevat blogi, aga sinu oma on kõige lemmikum
  4. Siiani on kõik teemad huvitavad olnud, pereteemad ja kõik praktilised teemad on ka põnevad ja sealt õpib nii palju eluks tarvilikku.
  5. Teed kõike südamega ja see on üks suurepärane isikuomadus. Mõnikord tundub, et reageerid mõnedele kommentaaridele/arvamustele järsult, aga samas on kogu aeg näha nii positiivset arengut. Alati, kui oled millegi üle pikalt ja põhjalikult järele mõelnud, jõuad sa suurepärase tulemuseni ja seda kinnitab ka see, et teil läheb kõik hästi ja aina paremini. õnne ja rõõmu ja kordaminekuid tulevikuks sulle ja su üliarmsale perele!

 37. 1. loen sellest postitusest saadik, kui pidasid enne esimest korda londonisse kolimist hüvastijätupidu vms. ei mäletagi, kuidas täpselt sattusin. võimalik, et blogtree kaudu. jäin lugema, kuna oli põnev jälgida, kuidas noored eestlased välismaal hakkama saavad.

  2. täpselt ei mäleta, kas päris algusesse tagasi olen lugenud, aga suhteliselt kaugele küll.

  3. nii kui rss-i postitus potsatab, loen läbi. vahel lähen blogi lehele ka üle lugema veel vanu poste, kui on meelde jäänud, et just mingit vajalikku infot sai tikri blogist :P

  4. hetkel loen, kuidas elu kahe lapsega võimalikult mugav ja tore oleks, unekooli teemad jms on huvitavad. öko-teema on ka mõnus ja paneb kaasa mõtlema. poliitika jms nagunii ei huvita.

  5. minu jaoks muutub su blog aina huvitavamaks, leian järjest rohkem ühiseid teemasid, vahel julgen isegi juba sõna võtta :P

 38. 1. Sattusin ma arvan kellegi blogi kaudu, siis kui Sa Londonisse olid kolinud just. Jäin regulaarseks lugejaks
  2. ei
  3. Loen iga päev, kui miskit kirjutatud on. Vaatan blogrolli kaudu, kui miskit uut on.
  4. Loen vist enam-vähem kõike. Huvitab nii lastejutt, kui ka su arvamused. Samas su pikad arutelu näiteks, kuidas valida kappinuppu :) lasen silmadega üle.
  5. Muidugi oled sa muutunud.

 39. 1. paar aastat tagasi vast Klari blogi kaudu, regulaarselt loen viimased paar-kolm kuud
  2. kui ise oled miskit viidanud, siis olen lugenud, süstemaatliselt mitte. olen üles otsinud laste sünnid, et arvutada, kui vanad nad on (mul endal veidi nooremad kaksikud plikad)
  3. iga päev :)
  4. huvitab hetkel see, mis majaga teete. see uneteema on minu jaoks läbitud etapp – ei viitsi süveneda, ülipikki postitusi mingil kindlal teemal ei viitsi lugeda (ei suuda süveneda, kui lühemalt oleks, küll siis loeks)
  5. ei oska vastata, aga mulle on Londoni lood meele järgi

  loodan lugeda näiteks seda, mida teie pere süüa armastab ehk mida head-paremat süüa valmistad nii igapäevaselt. eriti huvitab mind, mida su plika sööb ja kas sööb? mu 1a 10 k kaksikud ei taha süüa :?

  muidu kõike head, keep up the good work!

 40. 1. Plika oli olemas ja te olite Londonis, täpsemalt küll ei tea. Võibolla Gea blogi kaudu?
  2. Ei
  3. RSS
  4. Päris kõike ei jõua. Rohkem lastest ja majapidamisest huvitun :) Ülipikki postitusi ei viitsi.
  5. Aeg muudab :) Ma imestan, et sa nii palju jõuad ja viitsid kirjutada!

 41. Kessu loeb juba sellest ajast, kui Sa veel Tallinnas elasid ja hakkasid Londonisse minekut plaanima. Kõik on läbi loetud, ikka iga päev põikan korra läbi, et uusi postitusi otsida.
  Poliitikast vabšee ei viitsi lugeda :D
  Muidu on tšill, lase edasi!

 42. 1. Loen seda blogi praeguseks umbes aasta või pooleteise jagu ja sattusin siia ühe sõbranna kaudu, kes seda juba varem luges ja mulle soovitas. Seda eelkõige põhjusel, et mul oli umbes sama vana tütar ja hetkel samad mured/rõõmud käsil. Praeguseks olen regulaarne lugeja.
  2. Päris algusest peale ma lugenud pole, sest postitusi on palju, aga valikuliselt küll, neid, mis tundusid enda jaoks päevakohasemad ja hingelähedasemad.
  3. Lugemas käin täpselt nii tihti kui postitusi ilmub :) Liiga pikaks ei saa vahesid lasta, sest sa suudad üllatavalt palju lühikese aja jooksul kirjutada ja siis on juba raskusi, et kõiki vahepealseid postitusi läbi lugeda.
  4. Kõige rohkem huvitavad mind muidugi lastega seotud teemad, sest endal nüüdkseks kaks umbes sama vana last. Alati ei suuda läbi lugeda väga põhjalikke nt tehnika valimise postitusi või muid teemasid üksipulgi lahkavaid teemasid (nt silmaläätsedest). Eks kõige rohkem loengi neid, mis hetkel endal elus esikohal ja teemasid, mis minu eluga üldse ei haaku, loen enamasti pisteliselt.
  5. Blogi on muutunud minu meelest põhjalikumaks ja küpsemaks… ja nagu üks kommenteerija on juba vastanud, ma imestan siiralt, kuidas sa leiad aega nii palju postitusi genereerida ja nii palju mõtteid kirja panna. See on iseenesest tore, sest lastele jääb niimoodi nende lapsepõlvest tore mälestus, mida lugeda ja sinule head meenutused, mida aastate pärast sirvida. Edu ja jõudu ka edaspidiseks aktiivseks blogimiseks!

 43. 1. Siis, kui PPs töötasid, sattumisteemat ei mäleta. Loen aeg-ajalt aktiivsemalt, vahest mitte niivõrd
  2. vist sai kõik algusest läbi vaadatud jah
  3. RSS, vastavalt võimalusele, kui ikka nädalaga on 30+ uut postitust, siis kõike ei loe.
  4. sirvin ikka kõike, erilist eelistust ei saagi välja tuua, sest nii öko, tited, laenuteemad jms ei ole otseselt minu spetsialiteet ja huvi.
  5. areng… ringikeppivast tööloomast on saanud kodukana, see omakorda muudab ka teemasid.

 44. 1. igapäevane lugeja vist aastast 2009, sattusin siia tuttava blogi kaudu, vist :)
  2. oi, kui avastasin siis tahtsin ikka eelmised postitused ka läbi lugeda :) ütleme nii et lugemist oli palju.
  3.käin iga päev lugemas
  4.huvitavad kõik ökoteemad, praegu on kõik koduteemad teretulnud, kuna ise kammin päevast päeva kinnisvara lehtedel. kuigi, mul endil veel last pole, on mul kujunenud juba plaanid välja kuidas ma võiksin last kasvatada ja kuidagimoodi ühtivad need Teie kasvatusmeetoditega :) põhimõtteliselt loen kõiki teemasid uudishimuga.
  5.rahulikum, teistsugused prioriteedid nüüd :)

  Tervist kõigile :)

 45. 1. Ammu? On vist jah ammu. Juhtumisi. Ei, mitte eriti.
  2. Millalgi lugesin kõik läbi, nyyd on jälle laokile jäänud.
  3. Irregulaarselt. RSS ja otselink.
  4. Raske ytelda. Vahel loen isegi titejutte päris huviga. Teinekord olen väsinud ja laisk, ei viitsi.
  5. Pikemaks. :)

 46. 1. Siis kui sa unekooli kohta kirjutasid.
  2. 2011-2010-2009 loetud, hetkel 2008 poole peal
  3. Igapäev piilun ja ootan-oskad väga kaasahaaravalt kirjutada
  4. Lemmikud teemad on kodu sisustamine-reisimine-toitumine-lapsed, eriti ei huvita poliitika.
  5. Oled hakanud kirjutama laiemalt. Alguse postitused rohkem sinu elust, nüüd kirjutad laiemalt ja rohkem erinevatest asjadest.

  Loodan et su blogi ei kao kunagi!!!

 47. Hakkasin lugema ajast kui Plika oli Maasikas :) Sattusin tõenäoliselt blog.tree avalehelt (või siis Daki blogi kaudu)
  Vanu asju eriti lugenud ei ole.
  Loen läbi lastekasvatamise ja koduga seotu, diagonaalis jälgin ka muud, oleneb, kui palju/vähe mul aega on.

 48. 1. hakkasin lugema kui plika oli sündinud ja te elasite Tartus. Ökoteemad paelusid :) Nüüd loen pidevalt.
  2. Ei.
  3. RSS.
  4. Lasteteemad huvitavad, sest mul on omal 2 sama vanusevahega last, kuigi nüüd juba vanemad. Tootevalik huvitab vähem.
  5. Muutusi ei oska välja tuu nii äkki. Mulle meeldib, et sa oled siiras ja vaba ja iseseisev ja rõõmus ja temperamentne jne :) Jään lugema ka edaspidi.

 49. Üü, küsitlus.
  1. Ei mäleta. Natuke enne Su teist rasedust lisasin readerisse. Arvuta ise :D
  2. Ei ole varasemaid lugenud.
  3. Loen readeris.
  4. Pean häbiga tunnistama, et libisen enamusest üle, huviga loen vaid ökoelupostitusi, vahel jääb ka muud silma.
  5. Siin peab siis vist vastama, et miks? Eks enamuses ole see minus kinni, kindlasti on inimesi, kes jumaldavad Su postitusi, aga minu jaoks on see liiga detailne, laisk olen.

 50. 1. Ilmselt Londoni ja plika ootamise ajast püsivalt, enne jõudsin siiani mõned korrad ei-tea-kust.
  2. Arhiivi olen vaadanud pisteliselt, kui internetis on igav päev olnud või vaja muidu prokrastineerida.
  3. RSS
  4. Perevärk ja ökovärk ja ehitusteemad teadagi. Aga viimasest ajast poliitika lasin endast mööda ja unekooli aruanded ka, sest omal sotid selged juba, varasemast ei mäleta.
  5. Et loen sind taltumise perioodist, ei oska muutusi välja tuua, tore oled, Tikker, ja vahva pere on sul ka!

 51. 1. sattusin juhuslikult, isegi ei mäleta, mis aastal ja kuidas. aga nüüd olen regulaarne lugeja.
  2. algusest peale lugenud ei ole
  3. praktiliselt iga päev, mul on ca 20 blogi, mida igapäevaselt jälgin
  4. ei viitsi lugeda poliitikat ja öco teemasid, reeglina, pikad hamba teemad ja statistika jätan ka vahele :) Huvitavad tavalist eluolu hõlmavad teemad.
  5. samaugune oled minu meelest, lihtsalt elu muutub ja sellega seoses ka huvid ning maailmavaade. Aga olemus on sul sama ja mulle sa sellisena meeldid :)

 52. Alustasin lugemist umbes poolteist aastat tagasi, kui teie pere veel Londonis elas. Sattusin blogile kui guugeldasin lapse sünnitunnistuse tõlkimise, apostillide jms teemal. Jäingi püsilugejaks ja nüüd ikka kord-paar päevas vaatan blogilehele, kas uusi postitusi on tulnud. Kuna olen olnud laisk ise omale lemmikblogisid otsima, siis kasutan usinalt siinset blogrolli – väga hea ja mitmekülgne valik ;) Meeleldi loen lugusid laste, pere, reisi ja roheteemadel. Kui on mitu pikka postitust päevas ning väga pika ja põhjaliku arutelu või võrdluse korral kipun tekstist diagonaalis üle libisema. Varasemaid postitusi olen lugenud vähe, tavaliselt siis, kui oled kusagil varasemale postitusele viidanud. Seepärast ei oska sinu ja blogi muutumist ajas hinnata. No pilte ja videosid on viimasel ajal vähemaks jäänud…

 53. Väga ammu loen. Ei mäleta, millal alustasin. Inglismaa aeg oli põnevam.. praegu loen tavaliselt diagonaalis. Ökoteemad huvitavad kõige rohkem.

  Väga tubli oled, et viitsid- jõuad- tahad nii palju kirjutada.

  MrsB-ga nõus- võiksid sponsorposte teha kyll.

 54. 1. Blogi loen päris mitu aastat juba, kuidas lugema sattusin enam ei mäleta, hetkel olen regulaarne lugeja.
  2. Varasemaid postitusi olen lugenud, kuid päris algusest peale mitte.
  3. Lugemas käin mõned korrad nädalas.
  4. Diagonaalis libisen üle eelkõige ökoteemadest ja poliitikast.
  5. Kuna sina oled muutunud täiskasvanumaks ja rahulikumaks, siis see on mõjutanud ka blogi ning sellest on blogi ainult võitnud ja muutunud mitmekülgsemaks ja huvitavamaks.

 55. 1. Ikka jube ammu juba sattusin siia. Igatahes olid sa siis veel täitsa hull, polnud Londonisse kolinud ja muudkui aga kirusid miskeid mehi.
  2. Algust pole lugenud.
  3. Ei käi tihti, aga korra-paar nädalas ikka.
  4. Lastega seotud eluolu. Hinnavõrdlused ja need "ostsin poest seda ja toda" ei huvita. Samuti ei suuda ma lõpuni lugeda mitmemeetri pikkusi postitusi. Sry.
  6. Lase aga samas vaimus edasi ja ära põe nii väga sellepärast, kuidas lugejatele meeldida :)

 56. 1. mis ajast saadik sa seda blogi loed, kuidas siia sattusid, kas oled regulaarne lugeja?

  Hakkasin lugema natuke enne seda, kui plika ootele jäid. Ei mäletagi kuidas sattusin.. Ja piilun siia iga päev.

  2. kas oled lugenud ka varasemaid postitusi, algusest peale?

  Jah, olen.

  3. kui tihti lugemas käid? iga päev, nädal, kuu, RSS lugeja kaudu?

  Iga päev vaatan, kas on miskit uut.

  4. mis teemad sind kõige rohkem huvitavad? mis teemadest diagonaalis üle libised? mis teemasid üldse ei loe?

  Loen peaaegu, et kõik läbi. No põhjalikumat laste teemalist juttu eriti ei viitsi lugeda.. kuigi endal ka paar kuud vanem laps kui sinu poiss.. aga ei teagi miks. Ju siis sellepärast, et endal kõik see juba olnud :P

  5. kui oled pikaajalisem lugeja või hiljem algusest peale kõik järjest läbi lugenud, siis kuidas mina ja see blog sinu meelest aja jooksul muutunud on? halvemaks, paremaks, igavamaks, huvitavamaks, mida iganes?

  Blogi on lihtsalt muutunud. Inimene muutub, elu muutub. Mulle on koguaeg meeldinud see kuidas ja millest kirjutad. Jätka samas vaimus :)

 57. 1. Loen umbes sellest ajast, kui Sa plikat ootama jäid või natuke varem. Kuidas sattusin – ausalt ei mäleta, usun, et kellegi teise blogi kaudu – ja püsilugejaks ma nii jäingi
  2. Jah, lugesin algusest peale läbi mingil hetkel.
  3. Iga päev, mul on eraldi Favorites kaust blogide jaoks, mille ma siis töö vahepeale läbi käia üritan. RSS-i ei kasuta.
  4. Kõik teemad peaaegu, ökoteema vbla kõige vähem, aga läbi loen kõik. Olen nii mõnda uut teada saanud – et isegi kui mul unekooli hetkel vaja ei lähe, siis ma vähemalt tulevikus tean, kust otsida. Pulmateema aitas mind enda oma korraldamisel (ma vist pole eraldi aitäh öelnudki privas saadetud info eest – AITÄH!)
  5. Ajaga muutuvad kõik – nii ka Sina, aga noh, igavaks kindlasti mitte. Mulle ausalt väga meeldib Su avameelsus ja see, et Sa ei karda kriitikat – ise nii avameelne ei julgeks vist olla.

 58. 1. mis ajast saadik sa seda blogi loed, kuidas siia sattusid, kas oled regulaarne lugeja?

  Kuidagi kõhupildi peale sattusin. Siis kui poissi ootasid ja minul just samasugune kõht oli.

  2. kas oled lugenud ka varasemaid postitusi, algusest peale?

  Pisteliselt, vähe.

  3. kui tihti lugemas käid? iga päev, nädal, kuu, RSS lugeja kaudu?

  Iga päev. Chrome pakub esimese valikuna :)

  4. mis teemad sind kõige rohkem huvitavad? mis teemadest diagonaalis üle libised? mis teemasid üldse ei loe?

  Loen kõik läbi. Eriti huvitab poiss ja ehitamine.

  5. kui oled pikaajalisem lugeja või hiljem algusest peale kõik järjest läbi lugenud, siis kuidas mina ja see blog sinu meelest aja jooksul muutunud on? halvemaks, paremaks, igavamaks, huvitavamaks, mida iganes?

  Ei ole veel aru saanud, et midagi muutunud oleks :)

  Täiesti kurb ja igav on, kui mõni päev uut postitust pole. Nojah, osta omale elu, tuleks selle peale mulle öelda :D

 59. 1. Loen üsna ammu, vast 2005 aastast? Sattusin nii, et üks hea tuttav andis lingi – näe loe, mis tüdruk! Jäingi lugema, palju oli kas sarnaseid või vastupidi väga vastandlikke mõtteid.
  2. Peaaegu.
  3. Nii, kuidas periooditi meelde tuleb, mõnikord mitu korda nädalas, siis jälle mitu nädalat mitte.
  4. Üldised elulised teemad huvitavad. Lastega seotud spetsiifilise jutu lasen täiesti üle, kuna mul endal lapsi ei ole.
  5. Väga palju on muutunud, põhjalikkus on sama, aga teemad on erinevad. Vanasti mind paelus kirev elu, hetkel loen kõige suurema huviga koduteemailisi postitusi (eks ikka seda, mis endal aktuaalne).

 60. 1. Sattusin juhuslikult paar aastat tagasi mõne teise blogi kaudu, aga millise ei mäleta. Regulaarselt loen umbes aasta.
  2. Väga pisteliselt, kui mõnes postitusel varasemale lingid ja teema huvitab siis loen.
  3. Reader, ehk siis iga päev :)
  4. Ökoteemat, eluolu loen, lasteteemat vähem. Teemast rohkem mõjutab otse või diagonaalis lugemist postituse pikkus, ehk siis mida pikem seda rohkem diagonaalis :) Üldse ei loe ostetud/pildistatud asju.
  5. Muutuste osas ei oskagi midagi öelda sest pole nii pikaaegne lugeja. Imetlen järjepidevust ja viitsimist nii suur osa oma elust detailselt kirja panna ja sel moel tekitada korralik arhiiv, loodan et seda jõudu jätkub pikaks ajaks!

 61. Mina loen sinu blogi vast nii 1,5 aastat. Olen igapäevane voi ulepaevane lugeja. Meeldivad toredad ja vajalikud lasteteemad ja muud heietused. Ebahuvitavale viskan kiire pilgu peale. No kuidas sa leiad nii palju aega kahe lapse korvalt? Ok, nende magamise ajal, aga ma olen ohtuks 1,3 kuuse pônniga jändamisest nii vasinud, et praktiliselt lahen samal ajal magama.
  Jatka aga samas vaimus!

 62. 1. Umbes sealt maalt, kui plika sündis. Ei mäleta täpselt, kuidas sattusin – väga tõenäoline, et kuskil oli beebi pilt (kas orkutis võis olla?) ja kuidagi mingi suunaviit blogile.
  2. Jah, aga mitte kõike.
  3. Loen suht tihti.
  4. Lapsed ja pere on kõige toredamad teemad minu jaoks (nii, nagu plika pildid ja lugu tema saabumisest alguses Su blogi külge võlusid).
  5. Arvan, et Su algusaegade blogi poleks mind huvitanud (liiga erinev arusaam elust), aga nüüd, perekesksemate teemade, küpsuse tõttu, leian siit mõtteainet endale ja tunnen, et lugemisele läinud aeg ei ole raisatud. :)

 63. 1. mis ajast saadik sa seda blogi loed, kuidas siia sattusid, kas oled regulaarne lugeja?

  Kui nüüd meenutada, siis hakkasin lugema vist kunagise Daki postituse peale, et oli Tikri lahkumispidu. Ehk siis ajast, mil kolisid esmakordselt Londonisse ja sellest ajast jäin regulaarselt lugema.

  2. kas oled lugenud ka varasemaid postitusi, algusest peale?

  Pisteliselt

  3. kui tihti lugemas käid? iga päev, nädal, kuu, RSS lugeja kaudu?

  Loen RSS kaudu

  4. mis teemad sind kõige rohkem huvitavad? mis teemadest diagonaalis üle libised? mis teemasid üldse ei loe?

  Tundub, et ma olen kõigesööja :) Ei libise millestki niisama üle.

  5. kui oled pikaajalisem lugeja või hiljem algusest peale kõik järjest läbi lugenud, siis kuidas mina ja see blog sinu meelest aja jooksul muutunud on? halvemaks, paremaks, igavamaks, huvitavamaks, mida iganes?

  Tore on olnud jälgida, kuidas mässulisest noorest tasahilju rahulik pereema on saanud :)

 64. 1.sattusin lugema peale seda kui ise londonis kaisin ja sa elasid londonis. huvitas kuidas eestist londonisse lainud noorel inimesel elu suures linnas laheb. seda ei maleta kust blogi leidsin.
  2.hiljem proovisin lugeda algusest peale, enam-vahem koik loetud.
  3.viimasel ajal kain harvemini lugemas, eriti peale seda kui eestisse tagasi laksid.
  4.paari nadala jooksul ikka korra loen, aga mitte koike.
  oled vahva ja sul on vahva pere. ei huvita asjade ostmine ja mis kui palju maksis. koik muu on huvitav.
  5.algusest peale huvitavalt kirjutatud ja positiivne.

 65. 1. Loen umbes aasta, sattusin siia lingist superwomani blogis.
  2. Ei ole kõiki lugenud.
  3. Kui arvuti taga, siis tööpäeviti iga päev. Puhkusel jms ajal ei loe.
  4.Alati ei viitsi lugeda megapikki postitusi, "kakapostitusi"-lastevõrdlusi. Remonditeema tundub huvitav.
  5. Aja jooksul on postitused muutunud pikemaks, ühest samast asjast põhjalikumalt juttu. Huvitav jälgida (võõra) inimese kujunemist ja elukäiku ja elada kaasa – päriselu seriaal :P.

 66. 1. kuskilt su esimese rasedust algusest vist, mingi hoopis muu otsingu käigus google'is
  2. juhuslikult siit-sealt mõnda, aga mitte korralikult järjest
  3. mõni kord nädalas
  4. huvitavad teemad inimestest või sündmustest, aga asjadest väga ei viitsi lugeda, eriti kui on rohkelt üksikasju ja infot, kuid otseselt mingi teema pärast ühtki postitust automaatselt lugemata ei jäta
  5. postituste teemad pereelust tulenevalt mitmekesisemad, varem nagu rohkem suhteteemasid, mis nüüd on muutunud kitsamalt perekonnasuhete keskseks
  ja rohkem on tekkinud emotikone, mis minu jaoks just jututekstides (st v.a kommentaarid, msn, väiksed meilid, sõnumid) natuke häirivalt ja hakkivalt mõjuvad

 67. 1. Sattusin lugema, kui nägin Sinu pulmapilte ühes fotoblogis (Teie pulmafotograafi) ja siis tuli meelde, et Teie pere osales sellises saates nagu Tagatargemad. Sealt tekkis siis huvi blogisse lugema tulla.
  2. Olen lugenud ka varasemaid postitusi. Aga 100% algusest lõpuni pole jõudnud.
  3. Päevas korra ikka vaatan, kas on midagi uut. Siit on mugav edasi minna teistele blogidele, mille olen tänu Sinule avastanud.
  4. Enamik teemasid loen ikkagi läbi. Aga kui liiga pikk tekst, siis mõnikord pole lihtsalt aega lugeda.
  5. Mulle meeldib see, et Sa süvened mingisse teemasse väga sügavuti. Olen ise samasugune, et mingi otsuse tegemiseks vajan palju infot. Siis on nii hea, et keegi selle töö on juba ära teinud. Lisaks on positiivne see, et siit tulevad minu jaoks justkui meeldetuletused, et ahhaa sellele teemale peaksin ise ka rohkem tähelepanu pöörama. Olen ise ka lapsevanem, siis on tore, et tuleb laste-teemadega seoses palju infot, millele ma muidu suures saginas võib-olla pole üldse mõelnud või suurt tähelepanu pööranud. Tore on positiivseid edulugusid lugeda: laste unekool (meil täiesti tegemata, laps juba üsna suur), trenni minek (ees, kuna trennis käimisest möödas ~ 10 aastat) – kõik see annab jõudu need asjad ise käsile võtta, kui näed, et tegelikult täiesti käega katsutavad.

 68. […] ma siin viimati lugejaküsitlust tegin, arvas Kaur, et ma olen oma nooruspõlve armulood välja rookinud, kuna tag lLepa aeg oli […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.