Jan 312011
 

Minult päriti just Soome muljete postituse all piletihindade kohta ning see pani mind tagantjärele tõdema, et me sõitsime Soomes käies veidike jänest. Nimelt ei asu Sello mitte Helsingis, vaid Espoos… Mis pole mitte linnaosa (no ma vist oma aruga tõesti arvasin, et see on nagu näiteks Kristiine Tallinnas vms), vaid hoopis Helsingi kõrval asuv eraldi linn. Meie ostsime rõõmsalt Helsingi-sisesed päevapiletid ja sõitsime nendega kohale – näitasime piletimüügionklile ka, aga ta käis suht alguses, siis polnud veel järelikult Helsingist väljas. Tagasiteel vist onklit üldse ei tulnudki.

Igal juhul oleks pidanud olema regional ticket, €12 – aga meil on internal ticket, €7.

Säh sulle kooki moosiga! Üritasin küll põhjalikku eeltööd teha, aga ikka panin puusse. No vähemalt ei jäänud vahele, küll oleks piinlik olnud. Ja vähemalt nüüd tean… Aga kahtlane, kas ma sinna tagasi viitsin minna :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.