Feb 012011
 

Mulle kohutavalt, KOHUTAVALT meeldib emaga reisida :D Kahe lapsega polegi varem ühtki pikemat reisi ette võtnud, täna on kõik igati korda läinud.

Ema saab lastega nii suurepäraselt läbi, et meil Abikaasaga on palju lihtsam – kolm täiskasvanut kahe lapse peale on ikka parem kui kaks. Jagatud vastutus teeb elu kergemaks… Ja kõik on rõõmsad.

Ema mängib Rootsi laeva peal alati bingot ja peaaegu iga kord võidab ka – kruiise ja muud :D Laeva bingos on suht vähe mängijaid ja palju võite. Ema võitis täna oma ühe piletiga kaks korda – kokku 450 SEK, šokolaadi ja kaks €6 joogikupongi.

Sel ajal, kui ta oma võitudega kajutisse tagasi jõudis, panime just lapsi magama. Poisi jaoks oli kena reisivoodi, aga sinna läks hoopis Plika – Poisi panime hetkel kärusse, ööseks tuleb minu kõrvale voodisse. Tegime ilusasti õhtuse rutiini, jutustasime-laulsime ja kõik. Mõlemad lapsed jäid rahulikult oma “voodisse”.

Ema jäi laste juurde, meie saime tema võidetud joogikupongid endale. Lisaks olime check ini tehes piletitega saanud kolm kupongi, mille eest vaadiõlu ja -siider poole hinnaga… Täishind oli €4.20, me siis andsime kõik kolm kupongi ja ühe €6 kupongi, pidime 30 senti juurde maksma – saime kaks õlut ja ühe siidri.

Tasuta wifi on kah.

See on ilmselt praktiliselt esimene kord pärast Poisi sündi, kui me ilma lasteta kahekesi “väljas” oleme. Puhas õndsus!

Üks siider hakkas ka kenasti pähe :P Teise võin endale veel lubada, praegune kellaaeg on ööpäeva jooksul alkoholi tarbimiseks kõige vabam – enne kella kahte öösel Poiss tissi ei saa. Ma ei mäleta, millal ma üldse viimati jõin!

Ees ootab nädal mõnusat rahulikku puhkust. Rootsis on alati hea :) Ja õekese pätut pole mitu kuud näinud – astus just hiljuti oma esimesed ilma toeta sammud ja… Lõbus saab olema. Maja lapsi täis!

Ahjaa… See reis sai võimalikuks puhtalt tänu Tallinki kinkekaartidele, oma raha eest poleks küll saanud tulla. Nii palju ikka lubasime endale, et sadamamaksud ja bussipiletid õekese juurde… Aga laevapiletid omast taskust maksta oleks liiga kallis olnud, säästame ju remondi jaoks. Nii tore, et sellised võimalused avanevad… Pole midagi paremat rahulikust perepuhkusest :)

  2 Responses to “Ideaalne puhkuse algus”

  1. olgu teil kõigil tõeliselt tore!!

    kade olen…

  2. mõnus, kadestan ka vaikselt :)
    Ilusat puhkust :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.