Pool aastat sai täis

Strateegilised numbrid ca 9 kg ja 70 cm, aga rohkem ei viitsi täna kirjutada, isegi fotot ei teinud. Kooki sõime, sest ema tõi. Ma ise olen ikka maailma kõige laisem ema 😛

Aga noh, homme täpsemalt. Ehk 😛

1 thought on “Pool aastat sai täis”

  1. jee, ma ei olegi veel kõiki oma oskusi, sh kuupäevade meelespidamist, ära kaotanud 🙂 ma just eile mõtlesin, et kui ma õigesti mäletan, siis on su poiss sündinud 11.augustil 🙂

    Palju palju õnne, hilinenult küll 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top