Feb 172011
 

Kartsin, et kuna Plika ärkas täna alles üheksast ning hommiku- ja lõunasöögi asemel tuli mingi imelik vahepealne pikaleveninud söök, võib tema ühest lõunaunne saamisega raskusi olla – viis minutit enne ühte istus ta veel arvuti ees, vaatas multikat ja näsis minu taldrikust varastatud pasteedisaia. Kui otsa sai, ütlesin, et papagoi läheb nüüd tuttu – palusin tal multika pausile panna ja monitori välja lülitada – tegi seda kohe ja rõõmsalt. Siis suunasin ta vannituppa potile ja suud puhtaks pesema… Pärast seda võttis omal algatusel dressipluusi seljast ära (seda me teeme alati enne lõunaunne minekut, muidu on ebamugav magada), riputas selle vannitoas oma rätikuga ühte nagisse :D Jooksis magamistuppa ning ronis voodisse. panin teki peale, läksin minema, jäi kohe magama.

Mina vaatasin ringi ja tekkis masendus. Nojah, on laisad päevad olnud, aga kurat, nii ju ikka ei saa. Et oma laiskust veel natuke venitada, tegin segadusest pilti ja panen need nüüd kõigile vaatamiseks üles. Nö avalik häbipost :D Aga nüüd peaks mul olema kõigi eelduste kohaselt 1,5 tundi täiesti segamatut vaba aega, sellega jõuab tegelikult meeletult palju ära teha. Lõpp laiskusele!

Tugitooli peal on need asjad, mis ema jaanuari lõpust Tartust tõi. Paljud olen ära pannud, aga seal on veel hunnik mütse-salle-kindaid ja kaks kotitäit läbipesemist vajavaid riideid. Nädala olime Rootsis, aga nüüd oleme juba nädala kodus ja ikka pole suutnud neid ära panna.

Põrandal on paari päeva tagusest riidekapi koristusest välja jäänud lasteriiete kotid – mäletatavasti pidin ju neid ümber sortima hakkama, aga siis tuli laiskus…

Abikaasa kingitud lilled on väga ilusaks läinud :) Nüüd tuleks nende ümber korda luua, praegu ei paista segadusest väljagi.

CIMG3027

Diivani peal on Plika kleidid, mis peaks puu peale ja kappi minema. Ah, ja triikida on vaja! Mina, kes ma kunagi ei triigi, avastasin, et meie kõigi riiete hulka on ikka kuidagi kortsuvaid siginenud. Peaks triikimislaua muretsema, meil pole siin praegu sobivat kohtagi…

Sektsiooni kõik lahtised riiulid olid üksvahe isegi täiesti korras! Aga ajaga on jälle täielik läbu tekkinud. Masendav!

Poisi mähkimisdiivanile tekib iga päev jube läbu ja on näha, et kaks päeva pole seda koristatud.

CIMG3029

 Arvutilaual tekib ka jube kiiresti elu, pidevalt tuleks koristada.

CIMG3031

Köögis pole olukord õnneks kõige hullem, seal ma koristan jooksvalt. Ainult hommiku lõunasöögi asjad on laiali ja nõud pesemata.

CIMG3032

Meil on üks mõnus nurgatagune koridor, kust läheb uks teisele poole, kus me ei käi ja ukse lukk läks katki, nii et seda ei saa hetkel isegi avada. Sinna nurka on hea silma alt ära igasugu asju kuhjata.

CIMG3034

Ja selles koridorijupis, kus on praegu ajutine esik, on ka jube segadus. Mantli taga on hunnik raamatukaste. Riiulis olid kõik Plika soojad riided korralikult ära pandud, aga ükspäev ma otsisin midagi ja pöörasin terve riiuli segi, nii ka jäi.

CIMG3035

Magamistuba on õnneks suht korras, seal tuleks ainult voodi ära teha ja vaadata, kas eile pestud pesu on kuivanud, et saaks kappi ära panna. Pilti pole, sest Plika magab seal, ei läinud segama.

Eks vaatame, palju ma jõuan ära koristada!

  3 Responses to “Laiskus, fotosüüdistustega”

  1. Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju.

  2. Noh, polegi ju kõige hullem. Täitsa talutav isegi.

    Minu laps ei jäta kunagi riideid põrandale tõmbamast ja mänguasju laiali vedamast. Ja kui mänguasjad ongi koos, siis pliiatseid ja paberid on ikka põrand täis.

  3. Aus ülestunnistus vähemalt!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.