Mar 052011
 

Tage pakkus kunagi välja, et kui ta järgmisele kaltsukatiirule läheb, võib ta mu kaasa võtta, et Pärnu poode tutvustada. Olin rõõmuga nõus. Eile käisimegi – eriti hinnaline oli see, et Abikaasal oli vaba päev, sain mõlemad lapsed tema hoolde jätta.

Vaja mul otseselt midagi polnud, tahtsin rohkem just poodide asukohti ja üldist olemust näha. Käisime Tallinna maanteel ja Riia maanteel, Shalomis, Samaarias, Humanas… Ah, ma kõike täpselt ei mäletagi. Aeg oli mul limiteeritud, nii et igale poole ei jõudnud ka.

Mööblipoest leidsin ühe numpsiku tugitooli, mis maksis €25 ja mida ma väga oma tulevasse koju tahaks. Praegu poleks seda küll kuskile panna, st jääks teisele poole ootama, kuni elamist laiendame. No ühesõnaga, jäi esialgu poodi.

Aga lastele ikka paar asja ostsin. Poisile kollase body (30 senti) ja Plikale punased püksid (60 senti). Plikale kaks paari villaseid sokke/susse (€1 paari eest) ja Humanast kastitäie puidust mänguasjade juppe (€2.25), millest sain kokku kaks täiskomplekti ja kaks poolikut. Väga äge oli neist juppidest tervikut kokku panna – otsisin netist pildid välja ja kahe kohta isegi leidsin. Selleks googeldasin Ikea mula, hiljem vist muid asju ka… Pidin palju pilte läbi vaatama, aga leidsin õiged.

CIMG3247

CIMG3249

Ühel tornil on paar ketast vahelt puudu (tegelikult ühe leidsin pärast pildi tegemist vaiba pealt), aga mis sinna ratastega karu aukudesse käib ja milleks nood kaks pulka head on, seda ei teagi.

Igatahes oli tore Pärnu teise ringi poodidega tutvuda. Loodetavasti saan Tagega edaspidigi kaasas käia ja teinekord on ehk rohkem aega. Kui juba kodu sisustamine käsil oleks, siis oleks küll igasugu põnevat kraami leidnud. Milleks osta mööblit uuena, mina sellest küll aru ei saa :P

  2 Responses to “Pärnu sekkarite tutvumisring”

  1. Tänks! Elan Pärnus ja väike ülevaade kaltsukaubamajadest kulub ära. Ootan edasisi sama sisuga postitusi meeleldi :)

  2. Eksole, ei suuda ju osta uuest peast kallist mööblit, kui veidike otsides leidub päris korralikku kraami oluliselt odavama hinnaga. Meil on kodus peaaegu kogu mööbel Erki enda tehtud või kuskilt kasutatuna ostetud.
    Ma olen mitu korda netist uusi pikendatavaid lastevoodeid vaadanud ja no kallid tunduvad. Aga kasutatuna ei leia ja perekoolist ostetakse enne ära, kui ma oma udupeaga jaole jõuan.

    Järgmine kord lähme lisaks Ringluspoodi ja veel kahte Samaariasse. Tavaliselt teengi selle ringi + veel paar väiksemat poodi. Shalomi poodidest astun iga nädal läbi, need on lähedal. Ja kui sa järgmine kord Rimisse lähed jala, siis saad teisest Humanast ka läbi käia.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.