Mar 052011
 

Ei, ma ei räägi praegu sellest, kuidas me Abikaasaga sõneleme või kuidas ma laste peale kärsituks muutun… Seda kõike juhtub ka.

Aga liigse emotsionaalsuse all pean hetkel silmas hoopis oma kommet kõigisse teemadesse hullu entusiasmi ja põhjalikkusega süveneda. Kui miski asi mulle huvi pakub, siis ma lihtsalt ei oska muudmoodi. Loen ja uurin tunde, päevi… Kuni aju täiesti kärssama läheb ja sellest teemast täielik kopp ette saab. Siis ei taha enam mõnda aega kogu sellest asjast kuuldagi.

Lisaks jääb kõik muu selliste entusiasmipuhangute ajal tagaplaanile. tahaks ainult seda parasjagu nii põnevat ja aktuaalset teemat uurida, kas ma tõesti pean nende lastega tegelema ja koristama ja nõusid pesema ja noh, elu elama? :D

Ja neid huvitavaid teemasid on nii meeletult palju, et kogu aeg on millegi suhtes selline emotsioonipuhang. Ja siis kõik muu kannatabki.

Ennast muuta ei oska kuidagi. Kui tegu on asjadega, millest ma nii väga ei hooli, siis võin nendega ka ükskõikselt tegeleda – ainult nii palju, kui hädapärast vaja. Aga enamasti köidavad mind ju ikka sellised teemad, mis on ÄÄRMISELT olulised. Ja siis ma kaon nendesse. olgu tegu siis söögi, remondi või lastekasvatusega.

Eks ma hädavajaliku saan ikka läbi häda tehtud. Lastega tegelen, nõusid pesen, kui enam edasi lükata ei anna, siis pesen pesu ja koristan ka. Aga seda kõike minimaalselt.

Oeh. Kõik on sassis ja külm on. Aga mu tervislikuma toitumise plaanid omandavad üha selgemaid mõõtmeid. Loodan, et enne läbi ei kärssa, kui edukaks jätkamiseks piisavalt vajalikku infot koos on.

  4 Responses to “Liigse emotsionaalsuse hädad”

 1. See on minu arust päris tõsine hälve, enda peal vähemalt tunnen nii :)

  Seda postitust näitan oma mehele, siis ta saab ehk aru, et ma pole ainuke selline. Ja ehk on ta siis pisut vähem kurb :)

  Ja veel – kui endale aru anda, et selline kiiks küljes, siis ehk vahel, mõni harv kordki õnnestub ennast pisut pidurdada :)

  Nojah, ma ise päris rõõmus praegu, et ma ainuke selline pole :D

 2. No näed nüüd, tõsise enesepaljastusega postituse tegin esimest korda siin blogis google accounti kasutades, ja google kohe paljastas mu identiteeti rohkem kui mul kavas oli :P

  r.

 3. Jah, nüüd ma tean, et su nimi on Reet, see on küll üks tõsine enesepaljastus :D

  Aga tead, tore on. Terve nimi on toredam kui ainult üks täht. Ja sul endal on ju ka tegelikult lihtsam, kui ei pea üldse midagi muutma, saad kohe kommenteerida :P

 4. Ok, sobib :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.