Kus nüüd alles peaks õnne tulema!

Abikaasa vanaema käis mulle homse puhul lilli toomas. Neile vaasi otsides pillasin klaasi käest… Ja ei, seekord mitte neljaks ega kuueks, vaid sadadeks tükkideks, kogu põrand ja laud oli täis. Laud, millel oli päris palju asju, muuhulgas minu kohv ja võileivad, mida just sööma hakata tahtsin. Selle asemel sain kõik ära visata ja pool tundi klaasikilde puhastada. Laua tõstsin ükshaaval asjadest tühjaks ja puhastasin need ükshaaval ära, põrandat pühkisin harja ja lapiga väga hoolikalt. Tolmuimejaga praegu ei jõua, nälg võtab silmanägemise ära.

Panin uued munad keema, uus kohv vaja ka teha ja… Siis saabki lõpuks hommikust süüa.

Aga no tegelikult ka, sellise killukoguse peale peaks küll õnne lademetes tulema. Ma siis ootan näiteks ülehomse Bingo loto jackpotti või vähemalt täismängu võitu 😛

1 thought on “Kus nüüd alles peaks õnne tulema!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top