Mar 302011
 

Täiesti tühja koha pealt hakkas mul täna kummitama Sweet Valley High sarja alguslaul. Mõni ehk mäletab, jooksis kunagi igiammu Kanal 2 pealt. No see sari mulle iseenesest nii väga ei meeldinudki, oli selliseks liiga mõttetuks ameerikalikuks koolikomöödiaks tehtud.

Aga see sari põhines raamatutel ja neid raamatuid ma jumaldasin. Eesti keeles ilmus neid kõigest seitse (oli selline roosa sari), nii et ega ma pole rohkem lugeda saanud. Laenutasin neid raamatuid kõigepealt raamatukogust, aga miski hetk, kui alla hinnati, ostsin endale ka.

No ja kuna see laul mul kummitas, siis vaatasin YouTube’ist veidike sarja esimese osa algust, et vanu aegu meenutada. Ja siis nägin IMDBs, et järgmisel aastal on mingi film tulemas. Ja siis googeldasin ja nägin, et see põhineb raamatul, mis pärast aastatepikkust pausi  senisele sarjale järjeks kirjutati. Ja juhtumisi tuli see raamat USAs müüki eile :) Netis oli esimene peatükk olemas, lugesin muidugi kohe läbi.

Mul on alati olnud salajane armastus (USA) koolielu kajastavate filmide, sarjade ja raamatute vastu. Ma tõesti ei tea, miks, aga mulle on alati kohutavalt meeldinud neid vaadata ja lugeda. Ma olen alati tahtnud kõiki SVH sarja raamatuid lugeda, aga nagu mainitud, siis eesti keeles ilmus neid vaid seitse ja muidu on see USA teema – Londonis elades korra uurisin, UK-s neid raamatuid eriti saada polnud. No ja neid on üle 150, paras ports kah.

Ei kujuta ette, kas ma neid kunagi päriselt lugeda saan… Või seda uut raamatut, mis nüüd välja tuli. Vähemalt filmi nägemisega pole probleemi.

Ega ma ei teagi, mis kogu selle postituse mõte oli. Lihtsalt… Tuli meelde :)

  One Response to “Vana lemmiku teine tulemine”

  1. Glee'd soovitaks siis ka sulle, see on selline päris humoorikas USA koolisari rohke muusikaga :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.