Jun 282011
 

Kõik sai alguse sellest, et Plika jäi neli päeva tagasi meie voodisse lõunaund magama ja üle pika aja juhtus õnnetus, nii et pidin lisaks voodipesule ka teki pessu panema ja kattemadratsi maha võtma. Ühesõnaga voodi oli kasutuskõlbmatu, siis panin juba Poissi magama ja ei tahtnud seal enam sättida, otsustasime üheks ööks elutoa diivanile kolida. Plika magas Poisiga ühes toas – oma voodis, nagu tavaliselt.

Poiss ei ärganud sel ööl kordagi! Kell oli 6:38, kui ma teisest toast nuttu kuulsin, minu rinnad olid selleks ajaks juba parajad õhupallid.

Sellise hämmastava tulemuse peale otsustasime järgmiseks ööks ka elutuppa jääda. Seekord hakkas Plika keset ööd nutma, Abikaasa läks teda rahustama ja nad jäid kahekesi suurde voodisse magama. Poiss hakkas nelja paiku nutma, andsin talle tissi, pärast seda magas seitsmeni ja ärkas siis üle pika aja rõõmsalt – ei hakanud tissi enam andmagi, tegin kohe putru. Abikaasa hiljem rääkis, et Poiss oli ärganud voodi nagisemise peale, kui Plika siples.

Kolmandal ööl ärkas Poiss poole kolme paiku – sai tissi, magas siis poole seitsmeni ja ärkas rõõmsalt.

Täna, neljandal ööl, ei ärganud kordagi. Hommikune äratus oli 6:16 ja virilavõitu, tõstsin tissi otsa, et saaks veel veidi tukkuda.

Ühesõnaga… Polegi vaja mingit öist tissivõõrutust, häiriv tegur oli meiega ühes toas magamine. Kuna kahel ööl neljast Poiss üldse ei ärganudki, ei näe ma mingit põhjust hakata seda ühte tissikorda ekstra ära võõrutama, sest kui ta juba ärkab, siis röögib täiega, süles rahustada ei anna, sipleb metsikult… Kuni see üks kord on ainult ÜKS ja mitte iga öö, siis ma ei näe sel kräunutamisel põhjust – las sööb, saab kiiremini tagasi magama.

Magamegi siis nüüd nii kaua elutoa diivanil, kuni lastetuba valmis saab. Abikaasa puhkus algab 11. juulil, lisaks nädalavahetused enne seda ja ehk nädala sees ka mõni vaba päev… Ei jõua ära oodata!

  2 Responses to “Uued uudised unerindel”

  1. palju õnne :)
    kusjuures mul oli täpselt sama kogemus. 6-kuuselt hakkas laps eraldi toas magama ja magas kohe palju-palju paremini. meie ei seganud enam teda ja tema ei seganud ka mind (lapsega samas toas magades oli mul pidevalt linnuuni, iga tema nohisemise peale ärkasin üles). Siiani, 2 a 3 k, magab edukalt oma toas ja oma voodis, kõik on õnnelikud!

  2. ma ju olen üldse rändur öösiti oma elamises juba pikemat aega :D ja kui proovin oma toas magada, siis käib äratus väga tihedalt, kui mujal magan, siis saame 2 korraga öö jooksul hakkama.
    Pean ka plaani lapsed ühte tuppa tõsta :D siis kui tissitamine läbi saab

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.