Aug 082011
 

Nädal tagasi küsisin teilt nõu, kust leida ilusat lepatriinukella. mitmed teist soovitasid Vikit, kelle kelladesse ma kohe armusin. Saime kiirelt kokkuleppele ja nüüd ongi kell valmis:

DSC_0063-2

Ma ei andnud ette muid kriteeriume, kui suuruse ning puna-rohe-kollase värvigamma. Ja minu meelest on tulemus absoluutselt imeline, ma ei oleks osanud midagi paremat ette kujutadagi.

Ülehomme saan kätte :) Ja kui ma suudan ükskord ära otsustada, kuhu elutoas fotod tulevad, siis saaks sinna ka kella tellida.

Aa, hinnad huvitavad teid kindlasti. Viki ütles, et “tavasuurus” 30×40 cm on €15 ja kõige suurem, mis ta seni teinud on, oli 50×60 cm ja €26. Minu meelest igati mõistlik. Ma enda kella täpset hinda veel ei teagi – mul on mõõtudelt tiba väiksem, et riiulisse mahuks, 24×30 cm, tuleb sutsu odavam.

Ma ei jõua ära oodata, et saaks juba päriselt näha!

  3 Responses to “Viki imeilus kell”

  1. väga lahe kell :)

  2. IRW sa pole kättegi saanud :D Mees täna viis smarti. See 50×60 pole suurim mida teinud olen ;) aga see on selline ideaalne suur mida on hea klassi või lasteaia ruumi panna ja samas ka lapse toas, funktsioneerib pildina ja lisaks on siis kell :)
    Sinu lepakad on hästi värvilised ja usun et see annab sellise mõnusa ja rõõmsa värvilisandi tibu ruumile :)

  3. Vau!
    Tõesti on imeline! Tore, et on oskajaid!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.