Sep 042011
 

See oli kahtlemata maailmaägedaim pulm, kus ma käinud olen ja ma olen üsna kindel, et teist sellist niipea ei tule. Olgugi, et mul ei olnud võimalust Daki kombel rihma lõdvaks lasta, sest laps oli kaasas, alkohol pähe ei hakanud (süüdistan liiga maitsvat toitu, mida sai enne jooma hakkamist liiga suurtes kogustes sisse ahmitud) ja me sõitsime väga igaval moel mitmepäevase festivali esimesel õhtul linna tagasi, pidutsesid kõik ülejäänud karvased ja sulelised meie eest kindlasti topelt. Igal juhul oli superäge üle pika aja paljusid toredaid inimesi näha ja no… PULMAD ikkagi. Maailmaparimad pulmad. Väga pruutpaarilikud, viimse detailini läbi mõeldud. Enamik külalisi olid pungised, midrid või lihtsalt karvased ja õhtujuht oli onu Bella :P

Mul pole ühtki pilti endast ega päevakangelastest, aga nood nauditavad detailid, nendest sai paar klõpsu tehtud küll.

Esiteks pulmakutse ja üks mälestuseks kaasa näpatud tühi pulmaviina pudel. Kuna peo toimumiskohaks oli kodutalu, on pudeli silti andmekaitse eesmärgil veidi redigeeritud.

CIMG5166

Isamees, muide, andis meile öömaja. Ainuke uhke kahe märgi omanik.

CIMG5159

Ei olnud lihtne pidu, oli festival.

CIMG5149

CIMG5156

Ja pruutpaari kujuke tordil… Täiesti hindamatu!

CIMG5155

CIMG5148

Kui ametlikud pulmafotod kunagi avalikkuse ette jõuavad, siis näitan teile kindlasti ägedat pruutpaari ka. Daki juures saab teaserit näha.

  3 Responses to “Käisin pulmas”

  1. Mul on HIRMUS hea meel, et teile meeldis. Ja teistele meeldis. Ja mulle meeldis ka v ä g a!!! Aitäh, sest nii ägeda pulma tegid just kõik kallid külalised. Kummardan!

  2. Mina annan teada, et näppan enda FB albumi jaoks ühe su tordipiltidest, sest mul endal pole kujukestest ''in action'' pilti.
    Muidugi kirjutan pildi autori nime ka juurde!

  3. […] lubatud sai, siis mõned fotod pruutpaarist ka. Pildistas Alan […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.