Nagu tavaliselt, tuleb kõik hea info Morme juurest – lõpuks ometi üks korralik ökofoorum! Mõned taolised juba on, aga sellist päris eraldiseisvat just ökole pühendatud foorumit ma küll siiani ei tea.
Mina juba liitusin, liitu sina ka! Loodan palju kasutajaid ja elavat arutelu.