Sep 052011
 

Rohelisem elutee – uues ökofoorumis oli link.

Väga asjalik lugemine! Erinevatel teemadel on põhjalikud ja ülevaatlikud postitused, sobib lugemiseks kõigile “algajatele”, kes tahavad teada, miks üks või teine asi siis ikkagi nii halb on… Ja muidugi ka üle lugemiseks teadlikumatele inimestele – no näiteks minusugustele, kes usuvad kõigest hingest, et roheline eluviis on õige ja hea, aga ei viitsi alati pingutada.

Mulle hullult meeldib selle blogi autori elufilosoofia ja mõtteviis, me oleme väga sarnased. Tal oli seal üks tore artikkel, mis arutles erinevate lapsekasvatusviiside üle ning leidis vägagi mõistlikult, et kõik sellised variandid on head, kus esikohal on lapse heaolu :) Muid ellusuhtumisest ja enda paremaks muutmisest jutte on ka, millega ma vägagi nõustun. No näiteks sellega, et ökoteema puhul ei saa hambad ristis pingutada, vaid elu peab ikka mõnuga võtma… Ja tegema tööd sellega, mis toimub su peas, kõik on mõtlemises kinni.

Ah, ma võiks peaaegu kõiki postitusi linkida, aga lugege parem ise. Kuna blogi algus on alles selle aasta aprillis ja igas kuus on vaid 5-8 postitust, ei võta see nädalaid aega ka. Ühesõnaga lugege läbi. Saate targemaks. Soovitan soojalt kõigile!

  One Response to “Avastasin uue ökoblogi”

  1. Mulle just jagati kah üht linki. http://www.orgaaniline.ee. Ma ise ei viitsi vaadata hetkel, aga mõtlesin, et panen su blokki, et kui on väärt, ju sa ise reklaamid edasi või äkki niisama pakub huvi :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.