Sep 142011
 

Ma olen nüüd õige palju uurinud ja mõelnud.

Kõige rohkem tahaksin olla lihtsalt tikker. See on võimalik vaid era.ee ja pri.ee lõppudega. Esimene on tasuta, aga lihtsalt ei meeldi, teine maksab liiga palju. ee, eu, info, org on võetud. com ja net müügis – kuna tikker.net oleks perfektne, siis ma puhtast huvist tegin hinnapakkumise, miinimum oli £45, nii palju oleks ju võinud maksta. Müüja pakkus omalt poolt $1600 :D Ma edasi kauplema ei vaevu – ilmselgelt ei käi mu jõud sellest üle, nagu ma arvasingi.

Pärast selle artikli tudeerimist otsustasin, et hostingu võtan Dreamhostist. Tundub igati tip-top ja usaldusväärne, ma tõesti ei näe põhjust Zone’ile rohkem maksta – hostingu kuutasude vahe polegi NII suur ($2.95 vs €4.83), aga Dreamhostiga saab eu/com/net lõpuga domeeni tasuta kaasa, Zone’i puhul peaks selle eest veel iga aasta lisaks maksma.

eu ja com mulle ei meeldi, net on mõnus. Ühesõnaga pärast nii ja naa kaalumist otsustasin ära, et Dreamhost ja net lõpuga domeen. kui ma aga just Bingo lotoga ei võida või oma lugejate hulgas korjandust ei tee, siis jääb tikker.net ära, pean mingi muu nime valima.

Ma olen päris mitmelt inimeselt nõu küsinud, pakutud on igasugu variante, minu pakututest meeldib ka igaühele erinev. Mõtlesin, et küsin siis teie arvamust ka. Näe, küsitlus on seal paremal ääres.

Ma olen üsna kindel, et kui ma oleks lisanud sinna ka tikrike.net ja hulltikker.net, siis saaksid need ülekaalukalt kõige rohkem hääli, sellega olete te ju harjunud. Aga vot, ma otsustasin, et ei lisa. Miks? Ma olen aastaid tahtnud tikrikesest lahti saada. See ei meeldi mulle enam, tikrike kasvas juba ammu suureks. Ja hullu jätsin oma nime eest ka juba mõni aeg tagasi ära, ei tunne üldse puudust.

Ühesõnaga panin küsitlusse vaid need variandid, mis minu enda meelest võiksid kõne alla tulla. Ja ma tahaks teada, milline NEIST teile kõige rohkem meeldib. Mul on paar lemmikut ka, aga neid ma veel ei avalda.

Ja kui te arvate, et tikrike või hulltikker oleks ikka kõige parem, siis seda võite siin kommentaarides öelda. Lihtsalt valige ikka midagi noist teistest ka, eks! Ja kui on mitu täitsa võrdset lemmikut, siis mitu varianti saab ka valida. Või kui need kõik teie meelest nii halvad on, siis ärge valige midagi ja kirjutage kommentaari, mis teie meelest parem oleks :P

  8 Responses to “Aidake uut aadressi valida!”

 1. Tikriblogi, ainuvõimalik variant minu jaoks, muidu enam Sind edasi ei loe :D

 2. Äh, Morme jõuab viimasel ajal igal pool minust ette.

  Tulingi just kommima, sest vaatasin, et tikriblogi.netil nii vähe hääli ja ma tundsin, et pean seda kaitsma. Sest esiteks on sõna "blogi" palju normaalsem kui sõna "blog" mu meelest. Teiseks see väga popp tikripesa tundub kuidagi eriti ebasinulik. No siuke rõveroosa-emmaljunga-tibumubu-nimi. Ja sa oled ju Tikker! Mitte, et ma ei arvaks, et sinu kodu (=pesa) ei võiks olla rõveroosa ja tibumubu ja üleüldse armas ja mõnus ja soe ja pesalik, aga kuidagi… nagu ei sobi noh. (Hahaa, kui nüüd tulebki see, siis ma pean lihtsalt harjuma:)

  Ma mõtlen ka juba mõni aeg, et kas peaks tahvli alt ära kolima ja mingi dakidomeeni looma, aga ei ole üldse viitsinud. Tahvel hea, Andris teeb kõike, mis vaja, peaaegu nagu erakas.

 3. tikri.era.ee saaks endiselt minu hääle.

 4. minu jaoks sa oled ja jääd Hulluks Tikriks. aga hääle ma andsin Tikripesa poolt :)

 5. ei oskagi valida :D minu valikut sa tead.. seega jätan hääletamata :D

 6. Enim valitutest tikriblogi kõlab paremini kui tikripesa.

 7. tikripõõsas :)

 8. Ma tahtsin ka tikripõõsas öelda :D

  Aga minu hääle sai tikrijutud.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.