See blogivärk ajab täiega hasarti. Ma olen WP näppimises juba palju-palju targemaks saanud. Uus kujundus näeb juba enam-vähem selline välja, nagu ma soovin. Osasid asju aga ise teha ei oska ja selleks, et abi saada, oleks vaja domeeni ja hostingut, et mujalt ka ligi pääseks.
Aga selle domeeniga on nüüd nii, et ma tegin pakkumise ja vastust lubati nädala jooksul. Ja seni eriti midagi muud teha ei saa. Väga tüütu! Ma olen ju kannatamatu, tahaks juba edasi teha!
Ma olen ka nüüd juba põnevil, milline su uus kodu välja näeb 🙂
Võimalikult sarnane vanale 😀
Mulle nimelt praegune kujundus väga meeldib ja midagi paremat välja ei mõelnud. Leidsin WP theme'i, mida annab praeguse kujundusega üsna sarnaseks mudida, väikesed erinevused muidugi tulevad.
Kui kunagi mõni parem idee tuleb, eks siis võib jälle muuta. Praegu on oluline keskkonnavahetus, et saaks parooli ja parema kommenteerimise süsteemi, kujunduse uuendamine on teisejärguline 🙂
Tegelikult eelmisesse teemasse kuuluv kommentaar – aga nii minu enda, minu isiklike klientide, kui ka minu tööandja klientide veebid 9 juhul 10st paiknevad zone'i serveris. Piisavalt pika aja jooksul on nad ennast tõestanud, lisaks eestimaine (ma loodan vähemalt) ettevõte, veebipõhine haldusmoodul väga mugav ja piisavalt võimalusterohke, kogu teenus on aja jooksul pidevalt arenenud, klienditeenindus on väga kiire, abivalmis ja asjalik jne jne
Ma ka muidu teen põhjalikku hinnavaatlus jne aga selle asjaga ma keeldun küll midagi muutmast või uurimast kui just keegi puust ja punaseks ei tee, et on mõni teine teenusepakkuja, kus kõik samad head omadused pluss hind vähemalt poole odavam. Tegelikult ma maksan vanas rahas 99 eek kuus + pri.ee domeeni eest misiganes nad küsivadki, ja kuigi mul pole raha üle, ei tunne ma siiski, et see hind oleks röövellik. Sest kui sa oled programmeerija ja sul on tähtis, et su klientide lehed saaks kiiresti ja probleemitult valmis ning toimiksid, siis kvaliteet ja usaldus loeb ikka kõvasti.
pri.ee + zone = €19.65 aastas + €4.83 kuus
Dreamhostis on kõik kokku $2.95 kuus. Ja see teenusepakkuja pole ju ka laest võetud, vaid kõige usaldusväärsemate edetabelist ning põhjaliku arvustuse kohaselt igati tip-top. Ei kipu eriti rohkem maksma…
Mina pole programmeerija ja mul pole kliente 😀 WP on seal juba olemas, muud mul vaja pole.