Sep 292011
 

Emotsioonidega on teatavasti nii, et need tuleks kirja panna KOHE. Hiljem, juba tuhmununa, ei saa neid enam parimagi tahtmise juures tõetruult edasi anda, nii et kirjutamistahe hoopis raugeb.

Nädalavahetus oli positiivseid emotsioone kuhjaga täis. Algas kõik juba laupäeva hommikust, kui ma linna läksin, et kingitusi osta. Oli vaja sünnipäevakinki üheaastasele põnnile – läksin Jukusse, kus ma teadsin olevat hea valiku puidust mänguasju, seisin tükk aega riiuli ees ja muudkui valisin. No nii palju ilusaid asju oli!

Siis oli veel kahele inimesele midagi soolaleivakingi taolist vaja. Mul oli idee, et võiks olla mõni ilus nõu. Läksin ilma igasuguste ootusteta Novaluxi – mõtlesin, et vaatan igaks juhuks üle, ehkki seal on nii väike valik, et nagunii pean kuskile mujale minema… Ja leidsin maailmatuma vahvad puuviljapiltidega taldrikud. Sellised mõnusalt väikesed, millises suuruses neid üsna raske leida on. Kingimure lahendatud, endale ostsin ka :P Pilti teen kunagi hiljem, ühe teise postituse jaoks (kes teab, millal ma küll selle kirjutamiseni jõuan).

No ühesõnaga kinkide ostmine ei pruugi alati olla lihtne ega meeldiv tegevus, aga laupäeval oli see lihtsalt lust ja rõõm. Üksinda rahulikult linnas jalutada, see nagunii. Päike paistis ja hing hõiskas sees.

Ahjaa, suurem küpsetamine käis ka hommikul – kooki ja pizzat, ikka külla kaasa võtmiseks.

Siis võtsime suuna Tallinna poole. Esimese asjana käisime lõpuks ära suures Mahemarketis, kus sai igasugu kraami kokku ostetud – ainus feil oli see, et lahtine suhkur oli otsas. Aga sain riisi, riisihelbeid, tatart, rosinaid… Allahinnatud imemaitsvat valget šokolaadi :) Õli ja mädarõigast ja vaniljet… Äkki midagi veel, ei tule igatahes praegu rohkem meelde.

Algne plaan oli ka Biomarketisse minna, aga matsime selle jooksvalt maha ning läksime otsemat teed Pipsi ja Aivari poole – ma polnudki Pipsil tema viimasest kolimisest saati külas käinud. Sai terve õhtu mõnusasti juttu puhuda ja oo – Cosmopolitane juua. Tüdrukute õhtu tuli kohe meelde, see algas samuti Pipsi pool ja kokteilidega.

Õhtuks jõudsime Haide poole, kes nüüd ka Tallinnas resideerub. Oo, kui mõnus kodu neil on – palju ruumi, hiigelsuur rõdu ja ökoremont… Ela või ise!

Pühapäeval oli Haide põnni esimene sünnipäev, mida sai hommikust saati tähistatud. Mõtlesime küll päeval tagasi sõitma hakata, aga ilm oli imeilus, käisime hoopis Nõmme peal väheke jalutamas… Kodu poole startisime alles õhtul kell seitse.

Nii kuivad on need kokkuvõtted. Kuidagi ei oska nonde kokkusaamiste emotsioone sõnadesse panna :)

Mõned fotod isegi tegin.

Laupäeva õhtul jäi kurnatud Abikaasa väga mõtlikus asendis diivanile magama:

CIMG5345

Poiss magab ka võõrastes kohtades suurepäraselt:

CIMG5347

Päikeselist pühapäeva nautisid kõik. Kass võttis päikest:

CIMG5348

Meie käisime jalutamas:

CIMG5351

CIMG5355

Ja lõpetuseks üks pilt rõõmsast sünnipäevalapsest:

CIMG5377

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.