Ma vähemalt arvan, et see on rahe, täiega peksab vastu akent! Ja Poiss magab õues kärus 😛 Käisin akna tagant piilumas – ei ole kuidagi häiritud, ehkki käru vihmakile üks äär laperdab tänu tuulele…
Ma vähemalt arvan, et see on rahe, täiega peksab vastu akent! Ja Poiss magab õues kärus 😛 Käisin akna tagant piilumas – ei ole kuidagi häiritud, ehkki käru vihmakile üks äär laperdab tänu tuulele…