Oct 112011
 

Mul siin tuli ükspäev YouTube’ist kiri, et mu videol on probleeme autoriõigustega ja et mina ei pea midagi tegema, mingu ma lihtsalt vaadaku, mis viga. No muidugi, mul ei tulnud absoluutselt pähegi, et pannes üles videod oma tantsivast lapsest, on selle taustaks muusika, mille autoriõigus kuulub kellelegi teisele.

Mul on tantsuvideosid kolm tükki, kaks Amelie soundtrackiga, kolmas mingi muu. Amelie omad olid alguses blokeeritud vaid USA-s, nüüdseks üks juba igal pool (Plika ikka vaatab videosid, tema avastas) – ma siis kustutasin selle ära. Las teine Plika rõõmuks olla, kuni see ka igal pool ära keelatakse. Kolmandal video puhul ei keelatud ära, vaid öeldi, et selle juures võivad hakata reklaamid olema. Olgu siis nii.

Tähendab, ma absoluutselt olen nõus, et olid autoriõigused, et neil oli täielik õigus see video blokeerida ja nii edasi. Mina ei mõelnud, aga teadmatus ei vabanda, eks.

AGA. Minu meelest on see nii räme ja mõttetu üle pingutamine :D Ja no krt, YouTube on nii ehk naa Amelie lugusid täis… Ma ei tea, kas neid häiris äkki see, et ma polnud juurde lisanud, mis muusikaga tegu ja kinnitanud, et mu eesmärk pole autoriõigusi varastada? Olen taolist juttu teiste videote juures näinud.

No igatahes, jumal sellega. Ma küll ei leia, et minut muusikat tite tantsimise tagataustaks oleks väärt video blokeerimist, aga JOKK. Minu meelest lihtsalt jabur :) Vahet muidugi pole, arvutis on video olemas, teised soovijad on seda näinud, elu läheb edasi.

Ja ise olen jälle natuke targem.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.