Oct 202011
 

Mõtlesin, et ei viitsi seekord Mahemarketisse minna – odavat lahtist suhkrut neil endiselt polnud (helistasin ja küsisin), muud kraami veel kodus jätkus.

Nüüd torkas pähe, et aega oli nagunii lõpus veidi ülearu, Pips sõidutas mind nagunii autoga, Mahemarket oli nagunii samas kandis ja tatar ning riisihelbed on mul tegelikult üsna otsas. Ja kes teab, millal ma jälle Tallinnasse satun, ainult süüa ostma ju ei tule, SIIS oleks juba odavam Pärnust osta, kui bussipiletite hind juurde liita.

Urr. No äkki keegi, kes Plika sünnipäevale tuleb, on nõus mulle veidi kraami tooma… Hah, alustuseks oleks viisakas kutsed ära saata, ehkki asjaosalised teavad nagunii, et pidu on õigel päeval.

Lapsed magavad ikka veel. Mul on isegi söök praktiliselt valmis (Abikaasat neljapäeviti ju pole) – ei saa kuidagi uusi reegleid rakendama hakata, võin edasi arvutis passida :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.