Küsimus readerist lugejatele

…keda on Feedburneri andmetel hetkel 274.

Kas see oleks minust väga õel, kui ma teeksin nii, et readerisse jookseb vaid postituse algus ja terve postituse lugemiseks peate sellele klikkima? Mul endal on selliseid blogisid readeris päris mitmeid (Gea, Herz, Katarina Mõttekodu, võib-olla mõni veel, linkida ei viitsi) ja no veidi tüütu on, aga samas ega ma lugemata ei jäta 😛

Ah et miks või? Nomaitea, mõtlesin, et saaks äkki täpsemat statistikat. Külastuste kohta või nii. Ega ma siin Bloggeris enam ei hakka jamama – kui üldse, siis uuest aastast uues kodus.

Aga hea küll, ma nüüd muudkui kontrollin edasi. Tööd vaja teha 😀

12 thoughts on “Küsimus readerist lugejatele”

  1. Õel küll ei ole. Arvuti ees lugedes see lisaklikk lugemist ei takista, telefonis on natuke suurem häda, sest blogi otse kuvada on keerukam kui postituse riideri varianti. Aga võib-olla on mul ka liiga ajast ja arust telefon 😉

  2. Ma ise teen seda samuti statistika pärast 🙂 Seega mul ei ole midagi vastu kobiseda.

    (täiesti teemaväline märkus: kinnitussõna on mul praegu: perses) 😀

  3. Ainult statistika pärast mu meelest küll ei ole mõtet, kui tõesti mingit muud vahet ei ole postitamisel.

  4. Õel, absoluutselt. Mul on ka need blogid lugemata, ainult Marta oma viitsin lugeda, aga lihtsalt sellepärast, et ma väga armastan teda (no okei, tal parool, sama teeb välja muidu). Enamasti käin siis kord kuus, heal juhul, kui meelde tuleb või pealkiri inspireerib lisaklikki tegema.

  5. Minu väga isiklik seisukoht: postita kogu tekst Readerisse. Mina muud moodi enam su blogi ei loegi kui Readeris. Põhjus: sa postitad palju pilte ja su lehel on palju vidinaid, mis minu arvutis tähendab sinu blogi igavest allalaadimist ja see on tüütu. Readeris lihtsam lugeda.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top