Vaatasin üle pika aja netist Kodutunnet, kohe kolm osa järjest. Ja sellest saatest, kus oli 2-aastane puudega Kelly ja tema pere, avastasin Larissa – imelise massööri, keda ma siin varemgi korduvalt kiitnud olen, kelle juures me Poisiga päris pikalt võimlemas käisime.
3. novembri saates alates 17:45, kui kedagi peaks huvitama. Üks tõeliselt imeline inimene, kes teeb oma tööd suure armastusega ja hoolikusega, väga tähelepanelikult ja professionaalselt.