Dec 012011
 

Kõik algas sellest, kui ma ükskord suvel ilma igasuguse tagamõtteta Minu Printile natuke reklaami tegin, mispeale mulle nende poolt lõuenditele väikest soodustust pakuti. Noo, pärast pikki kõhklusi tegime elutoa seinale siiski fotod – see jäi ka nii viimasele minutile, et umbes viisin ühel õhtul failid Pilterisse ja ütlesin, et HOMME ON VAJA, poleks jõudnud kuskilt mujalt tellima hakata. No ja ma ei raatsinud lõuendeid ka sellepärast tellida, et mõtlesin – lapsed kasvavad, tulevad uued perepildid, kergem on seda siis raamis vahetada. Ja ülejäänud pildid olid ka nö ajutised, vastavalt praegusele elutoale, PÄRIS elutuba tuleb ju hiljem mujale ja kes teab, mis suuruses pilte sinna vaja on.

No ma jõudsin seda suure foto ja raami asja juba ka kahetsema hakata – klaas on matt, aga ikkagi mingil määral peegeldab valgust, lisaks on kogu krempel raske ja Plikal on kombeks vahel diivani seljatoele ronida. Olen selle küll ära keelanud ja ta üldiselt kuulab sõna, aga ikkagi. Lõuend oleks palju parem variant olnud – kergem ja matim. Aga see selleks. Kogemustest õpitakse!

Minu Printi FB lehte linkisin hiljem ka korra, postituses seoses Post24-ga – no sealt ma ju lugesin ja selle teksti ka oma blogisse kopeerisin, elemetaarne viisakus.

Ja siis miski hetk oktoobri alguses sain ma Timolt kirja, et kuule, kui sul veel mõnd lõuendit vaja on, siis teeme sulle, täitsa tasuta – 40×60 cm suuruses. Et saada fail ja lähima Post24 automaadi asukoht :P Ma siis imestasin, et jõulud on alles kolme kuu pärast ja sain vastuseks, et mu blogist tuleb nende lehele ikka vahel inimesi, et tänuks.

Noo, te võite kolm korda arvata, kas ma võtsin selle pakkumise vastu või ei :D Tükk aega arutasime Abikaasaga, kuhu ja millist pilti me tahaksime – elutuba ja lastetuba on hetkel valmis, aga kööki või magamistuppa oli mitu ideed. Siis tuli aga meelde, et käisime suvel ju stuudios ja tolle käigu ainus eesmärk oli tegelikult ema soov saada endaga ühele pildile mõlema lapse pered. Et emal on varsti sünnipäev tulemas. Et foto, kus peal on üheksa inimest, peabki olema SUUR, et ikka kõik korralikult näha oleks. Et oleks umbepeen, kui ma hoopis selle lõuendi talle kingiks teeksin.

Ja nii saigi. Lõuend toodi kusjuures suisa koju kätte – helistati ja öeldi, et ei mahu kappi. Ma ise olin too päev just Tallinnas, Abikaasa võttis vastu. Timo kommenteeris kappi mitte mahtumist nii, et alguse värk – ei ablanud ära, et oleks pidanud diagonaalis panema. No see 40×60 oli ju max suurus, mis automaati mahtus :P

Poolteist kuud pidin kannatama ja lõuendit kapi otsas peitma. Sai seda ikka aeg-ajalt külalistele näidatud, no kuidagi pidi ju oma elevust jagama. Nüüd siis lõpuks saime kingituse üle antud ja seega on mul ometi vaba voli sellest rääkida :D

Toetasin lõuendi foto jaoks vastu sektsioonkappi, nii on kohe aru saada, kui suure pildiga tegu.

Ema oli ülirahul. Mina sain esimest korda elus lõuendit lähemalt näppida ja ainult kinnitust sellele, et kui kunagi päris elutoa saame, siis sinna tulevad raudselt mitte raamitud pildid vaid lõuendid.

No ja üleüldiselt, tohutu positiivne emotsioon. Täiesti ootamatult sülle kukkunud kink! Mulle ja minu kaudu emale :)

Ühesõnaga Minu Printile maksimumpunktid turunduse eest. Nii mõnus on selliste toredate väikefirmade otsa sattuda, eelmine postiivne üllataja oli mäletatavasti läätsed.com. Mulle meeldivad väikesed ja paindlikud kohad, kus klienti hinnatakse, talle igati vastu tullakse ja vahel suisa selliseid üllatusi tehakse :D Ma küll otsin alustuseks alati soodsaid hindu, aga kui juba leian teenusepakkuja, kes mulle meeldib, siis ma naljalt enam mujalt otsima ei hakka. Mõnus on, kui klienti tahetakse hoida.

Ja eriti meeldis mulle üks jupp Timo kirjast: Mulle päriselt meeldib ilusaid pilte teha :) See on ka põhjus, miks ma omale sellise väikese toreda firma tegin.

Hingega tehtud asjad on ikka kõige paremad!

  One Response to “Jõulud tulid tänavu vara”

  1. tellisin ka viimati isadepäevaks sealt lõuendi ja töö kiire ning korralik! kindlasti plaan veel terve pere pilt uude elamisse sealt tellida :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.