Klienditeenindus, mis paneb kõrvu liigutama

Kui mul eelmisel kuul silmapõletik oli, tellisin mäletatavasti netist ühepäevased läätsed – jäin oma ostuga viimasele minutile ning rõõmustasin, et läätsed.com minu enamasti mitme nädala pikkuse ettetellimisega -10 läätsed kolme päevaga kohale saatis.

Eile Soomes olles sain sõnumi, et läätsed.com on mulle Smartposti paki saatnud. Suur hämming – polnud sealt rohkem midagi tellinud, vanad varud pole ju veel otsas. Mõtlesin, kas on võimalik, et esimese paki saabumisest teatanud sõnum kuidagi kogemata uuesti tuli (idiootne mõte, ma tean, aga no ma tõesti ei osanud asjale mingit seletust leida) – esimene sõnum oli alles, võrdlesin, kapi numbrid olid erinevad.

Abikaasa tõi õhtul paki ära ja sisu oli selline:

Tegelikult ma toona helistades ütlesin esimese asjana, et ma helistan, kuna kodulehe vorm ei töötanud 😛 Aga me rääkisime pärast seda pika jutu maha – ma ei imesta, et see vestluse lõpuks juba meelest läinud oli.

Igatahes on see kahtlemata kõige meeldivam üllatus, mis mulle igasuguse klienditeeninduse vallas on viimaste aastate jooksul osaks saanud. Tehke järele!

Ei ole vaja vist mainidagi, et edaspidi tellin nüüd igasuguse kõhkluseta ainult sellelt lehelt. Oleksin seda tõenäoliselt nagunii teinud, aga pärast sellist žesti ei kipu küll enam muid kohti proovima.

Puhas rõõm!

PS. Geisha on üks meie lemmikkomme – küll on hea, et lapsed kommi söömiseks liiga väikesed on 😛 Plika on jõuluaegse vabaduse õnneks unustanud ja kuni kommid silme ees pole, neid ka ei nõuta. Ise nosime salaja ööpimeduse varjus, kui lapsed juba ohutult magavad.

4 thoughts on “Klienditeenindus, mis paneb kõrvu liigutama”

  1. Klienditeenindus alati loeb ja nii mina kui ka mu kaasa oleme alati selle nimel isegi valmis rohkem maksma. Ja eks tasuta reklaam on ka alati tore, sest kui ma Eestis oleks, siis oleks ma sinu soovitusel kohe kindlasti nende lehekülge uurima läinud 🙂

  2. Vau! Selle peale tahaks ka kohe sealt tellima hakata! 🙂 Seni olen ikka poest läätsesid ostnud no ja kui aus olla, ma ei viitsi alati selleks kesklinna minna, et läätsesid osta! Nii mugav, kui need netist tellida saaks. Aga ma ei tea kõiki neid parameetreid, mis teadma peab, et sealt tellida. Peaks ikka vist käsile võtma ja uue külastuse opto..mis-asi-see-nüüd-oligi juurde tegema! 🙂

  3. Pingback: Jõulud tulid tänavu vara » Tikri Päevaraamat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top