Dec 142011
 

Õnnitleme 

Teie poolt ostetud lotopilet võitis 4.99 EUR. Raha makstakse kümne tööpäeva jooksul Teie pangaarvele. 

Eesti Loto.

Polegi ammu midagi võitnud, hakkasin juba lootust kaotama :D

Olen mänginud Bingo lotot regulaarselt eelmise aasta juuni algusest saadik. Juulist jäi üle poole vahele, aga sealt edasi olen küll iga nädal pileti ostnud – alguses kahe mänguväljaga, hiljem ühega. Vaatasin just panga väljavõtet, eelmisel aastal olid kulud 420 krooni (€26.84) ja tulud 1823 krooni (€116.51), sel aastal kulud €52.52 ja tulud koos tänasega €8.76. Ühesõnaga poolteist aastat regulaarset lotot hiljem olen €45.91 plussis. Kui ma ei peaks ka järgmised kümme kuud mitte midagi võitma, siis vist on umbes nullpunkt käes.

Õnneks senine statistika näitab, et natuke ikka tilgub: eelmise aasta 2. juunil võitsin 34 krooni, nädal hiljem 155 krooni, 8. septembril 1634 krooni – tegin sellest loogilise järelduse, et järgmine summa peaks siis viiekohaline olema :P Tutkit, selle aasta ainus lotovõit oli 12. jaanuaril – €3.77. Nüüd siis veidike rohkem.

Einoh, mis muud, kui mängin edasi. See €4-5 kuus mind enivei kuidagi vaesemaks ei teeks – ja nagu näha, siis senini on hoopis rikkamaks teinud.

Tuleb ju ikka õnnele võimalus anda :P

  5 Responses to “HAHA”

 1. Õnne tänase võidu puhul!

  Olen mitmeid kordi regulaarselt lotot mängivatelt tuttavatelt uurinud, palju nad jooksvalt kulutanud ja võitnud on. Keegi pole kas arvet pidanud või lihtsalt söandanud öelda. Tikker, Sinu kokkuvõtet oli äärmiselt huvitav lugeda.
  Olgu võidud kuitahes väiksed, mängida, nagu näha, tasub igal juhul. Pluss pole küll suur, aga ikkagi pluss.

  Head lotoõnne ka edaspidiseks!

 2. Jah just – kui üldse ei mängi, on võidu võimalus 0% :) Kui vähehaaval mängida, siis vaeseks ei jää aga rikkaks saamise VÕIMALUS on olemas! :)

 3. Ma usun, et enamik inimesi ei mängi lotot netist ja ei peagi oma väljaminekute üle täpset arvet. Aga mina mängida ja numbreid maha kriipsutada nagunii ei viitsi, mul pole telekatki – minu jaoks on netivariant igati parim. Saaks veel otsekorralduse teha, et iga nädal automaatselt uue pileti ostaks, oleks ideaalne :D

  Ja noh, kuna ma nagunii kõik piletid ülekandega ostnud olen, siis polnud mingi vaev oma konto väljavõttesse Eesti Loto sisse trükkida, kohe lõi kõik kulud-tulud ette ja liitis need kokku ka. Minu mureks jäi vaid kroonide eurodesse konvertimine ja nelja summa liitmine-lahutamine. Statistikahull, nagu ma olen :P

 4. meil toob praegu päkakas igal kolmapäeval ühe bingo pileti

 5. Sattusin siia vanale postile juhuslikult seoses sõnaga “loto”.Mina olen mänginud 16 aastat järelejätmatult ja kaotanud igal aastal palgatäie,noh nii kokkuvõtvalt.Arvan, et nii see käibki,lugedes matemaatik Leo Võhandut ja tema teooriaid.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.