Dec 162011
 

…läks igati edukalt.

Fotoka unustasin muidugi suure kiiruga maha, nii et pilte pole praegu panna, eks kunagi hiljem ole näha, kas fotograafil midagi leidub.

Plika istus küll koos minu, ema ja Poisiga publiku hulgas, aga seisis üle poole ajast siiski vahekäigus ja jooksis vahetevahel saali ette sõprade juurde… Et siis sama kiirelt tagasi joosta. Mõned tantsuliigutused tegi tee peal ka.

Eelmiste jõulude ajal ajas habemega jõulumees teda veel hüsteeriasse, aga seekord oli Abikaasa talle netist pilte näidanud, Iirise saadetud jõuluvana pildiga postkaarti vaatsime ka igal õhtul. Nii et esimese hooga läks nägu meest nähes küll virilaks, aga veidike süles istumist ja jutu rääkimist rahustas nii maha, et kui tema kord tuli pakki saada, siis julges vanaema käekõrval vastu võtma minna küll (mina hoidsin kogu peo aja Poissi, ema tegeles Plikaga).

Kui lõpus jõuluvanaga rühma grupipilti tehti, veenis ema Plika suurema vaevata ka sinna minema. Nii et igati edukas.

Kingituseks oli Kalevi kommikott, õnneks väga viisaka sisuga – minu lemmikud india pähkli pralineed, ananassi-vahvlikommid, marmelaadikommid ja kasekesed. Ei mingeid lutsu- ega nätsukomme, mida oleks pidanud salaja konfiskeerima. Tänane õhtusöök on Plikal niisiis kommid – no las ta sööb, jõulud ju. Tõesti ainus aeg aastas, mil ma teda ei keela – tähendab, ega ma ISE ju ei anna, aga kui sellistel puhkudel talle ikka kommikott kingitakse, oleks minu meelest lapse suhtes üsna ebaõiglane see ära võtta.

Abikaasa töö jõulupidu on esmaspäeval, siis tuleb veel kaks kotti komme – Poisi omad sööme ilmselt meie ära :D

Täna õhtul andsin Poisile lohutuseks paar piparkooki, šokolaadist hoian teda veel heaga eemale.

Igal juhul tore, et Plikal oli tore :) Meil oli ka.

Esmaspäeval siis loodetavasti uue hooga.

  One Response to “Plika jõulupidu”

  1. jõulupidude pärast võiks kasvõi eestisse tagasi kolida… rootsis sellist asja pole :(

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.