Jan 112012
 

Olin õhtul hirmus väsinud ja mõtlesin varakult magama minna, aga sundisin ennast veidike külmkappi korrastama, et täna ostetud helbe- ja makaronipakid ära mahutada ning kogemata koristasin poole ööni köögikappe. Kõik kapid said tühjaks tõstetud, äädikaveega puhastatud, asjad organiseeritud ja tagasi pandud, osa asju ära andmiseks teisele poole viidud, kapiustele nimekirjad seal leiduvate asjadega (mõni riiul on nii täis, et osad asjad ei paista teiste tagant välja, kõige ülemisele riiulile ilma toolita ei näe jne), samuti nimekiri eeskoja panipaigas (juurikad ja mahlad) ning külmkapis olevatest asjadest – no viimasel puhul küll eelkõige veidi pikemalt säilivatest asjadest.

Koisid pole juba tükk aega ühtki näha olnud, ehk julgen varsti oma kuivained külmkapist välja kolida. Aga veel mitte, las nad olla :)

Ma pole mitte kunagi suutnud köögis ühekorraga nii palju koristada. Kapid on nüüd mõnusalt ära organiseeritud. Kauaks? Näis. Eks annan parima, et seda korda hoida.

Söögitegemine peaks nüüd jälle tibake lihtsam olema.

Ainult kaks kõige suuremat kaosepesa jäid organiseerimata – üks sahtel ja külmkapi pealne. Õnneks pole kummaski väga palju asju, vast jõuan homme lõpetada. Siis oleks üks ruum jälle korras.

Nagu näha, see raamat natuke juba inspireerib. No hea küll, põhieesmärgini ehk kaosenurgakeste likvideerimiseni ma ei jõudnud, aga köök oma väikese ja kiirelt segamini mineva ruumiga vajas kah juba ammu korralikku taasorganiseerimist. Nii et WIN.

Oeh, ainult öö jääb jälle lühikeseks. Ja ma ju lubasin endale, et hakkan varem magama minema. No homme, päriselt. St täna juba :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.