Jan 112012
 

Ma kasvasin üles teadmisega, et tänu mu tugevale lühinägelikkusele ise sünnitada ei saa ja juhilube kah ei anta.

Kaks kerget ja kiiret sünnitust on selja taga ning täna tunnistati mind juhilubade jaoks igati kõlblikuks. Kümme minutit, kiire nägemise kontroll, vererõhu ja -suhkru mõõtmine (suts sõrme ja test tehti koha peal ära), mõned küsimused olematute haiguste ja sõltuvuste kohta, €20 ja oligi kõik. Ma ei arvanudki, et see NII lihtne on!

Kui Aide asuks normaalse koha peal, oleks ilmselt sinna läinud. Kuna aga ei asu ja teistest koolidest sain tuttavate positiivseid soovitusi kõige rohkem just Ringi (endise Overlani) kohta, kus on ühtlasi Pärnu soodsaim hind, siis milleks maksta rohkem :) Täna oli infotund, järgmisest esmaspäevast hakkavad teooriatunnid. Ma olen põnevil!

  5 Responses to “Brnn-brnn-brnn, koooooooli!”

  1. Tere!
    Mis haiglas te käisite, et tõendit saada?

  2. Perearsti õde tegi kõik vajaliku. Enam lihtsamaks minna ei saa :P

  3. Aga mis on haigla nimetus

  4. Mu perearst on Pärnu perearstikeskuses…

  5. Tubli!! Ma teadsin ka kogu noorus-aja, et mind ei võeta sõjaväkke ja ei anta lube. Aga siis sain kontaktläätsed ja – nüüd sõidan autoga nagu, hmmm, vana mees. Kerget kooli ja rasket jalga Sulle!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.