Jan 192012
 

Eile olin poole ööni üleval ja tegin eelmise aasta toidu kohta statistikat (vaja veel täiustada, mingi hetk jagan teiega kah), täna ärkasin seitsmest, Plika lõpuks aeda ei läinudki, minul tuli üheksast uni ja põhimõtteliselt olin kaheteistkümneni voodis – lapsed käisid muidugi pidevalt segamas, aga osa ajast isegi magasin ja ülejäänud aja tukkusin. No ma tegin seda kohe sihilikult, muidu poleks suutnud õhtul autokoolis vastu pidada. Võtsin seekord pudeli õunamahla kaasa ja suutsin unisusest eos jagu saada, nii et suutsin tähele panna ja kaasa mõelda.

Käisin Tele2-st läbi, seda punast LG-d on Tallinnas laoseisu põhjal kaks tükki, kas aga ka tegelikult, see uuritakse järele ja antakse teada – kui on, siis tellivad mulle ja saan €2 kõnekaardiga indeed kliendiks ning kliendihinnaga telefoni osta. Pöidlad pihku, et see punane nunnu ikka minuni jõuaks!

Olin päeval magamistoas paar riiulit ära sortinud, hammas täiega verel, nii et kui õhtul lõpuks koju jõudsin ja kõik muud vajalikud asjad tehtud olid, hakkasin kümne paiku edasi koristama. Kui Abikaasa magama minna tahtis, käsutasin ta seniks elutoa diivanile, kuni omadega magamistoas ühele poole saan. Nüüd siis lõpetasin, sest väsimus murdis maha – aga oi, palju sai tehtud. Põhimõtteliselt kraamisin voodi peale kõigi kaosekastide ja riiulite sisu, palju sai ära sorteeritud, osa ära visatud, osa ära andmiseks kõrvale pandud, osa rändas laupäevase täika kotti… Ja vajalik kraam sai nüüd palju paremini ja loogilisemalt ära paigutatud, ma olen kohe VÄGA rahul.

Kaks kaosekasti on vaja veel läbi sorteerida ja hunnik CD-sid ka, siis ongi kõik ja vaja ainult puhastustööd läbi viia. Lõpp paistab! Selle nädala jooksul saan kindlasti ühele poole. Ahjaa, üks riiulitäis kõikvõimalikku pisitehnikat mobiilidest-laadijatest-ruuteritest kaabliteni vajab Abikaasa üle vaatamist, mõned asjad jäägu meestele. Vähemalt on kõik see kraam nüüd ühes kohas koos.

Oh, nii palju asju on vaja ära anda ja maha müüa. Sai ju meeletus koguses juba ära antud, need olid asjad, mille kohe esimese hooga välja sortisin, polnud kahju, ei viitsinud müüa… Nüüd vaatan juba kriitilisema pilguga, et kodu veelgi tühjemaks saada ja kuna nüüd välja sorteeritud asjad on olulisemad, siis päris niisama ei taha ka kõike ära anda, üritan müüki panna. Mõnede asjadega tuleb oodata, kuni ilmad soojemaks lähevad, siis on kindlasti rohkem lööki. Laupäeval on meil üks väikene täika plaanis, kui mõni pärnakas soovib ühineda, siis kirjutagu mulle, mõned vabad kohad veel on. Eks näis, kas õnnestub millestki lahti saada, alles jäävad asjad riputan ilmselt netti üles. Ja kevadisele suurpuhastusturule tahaks ka minna.

Oh, ma olen ikka nii rahul. SUUR töö sai ära tehtud. Ei jõua ära oodata, et saaks jätkata ja toa täitsa korda! Elutuba läheb muude koristustööde käigus aina enam sassi, siin saab ka lõpuks kõvasti vaeva näha. Ja lastetoas pole küll kaost, aga oleks sellegipoolest vaja põhjalikumat puhastust ja lasteriiete kotid tuleks ka enne täikat kriitilise pilguga üle vaadata…

Tegemist ühesõnaga jätkub. Pole aega sarju vaadata, pole aega lugeda, vabadel hetkedel hoian ennast ainult meilide-blogidega kursis ja üritan siia midagi kirjutada. Mitu teemat on keelel ja meelel, aga nende lahti kirjutamine nõuab aega, ma olen hetkel liiga kärsitu. Kindlasti tuleb mõni päev jälle selline, kus suuremat koristada ei viitsi, siis võib rohkem aega blogile pühendada.

  One Response to “Öised koristusaktsioonid, vol 2”

  1. lugesin seda blogi paar nädalat tagasi (siis, kui sul see koristamistuhin tuli) ja oi, kuidas see motiveeris – varsti elamine korras :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.