Kuradi uuendused keeravad kõik tuksi

Appi, kui tige ma praegu olen. MITTE MIDAGI ei saa enam uuendada, KÕIK toob jama kaela.

Kõik, mida ma tahan, on see, et suhtlusprogrammid nagu Skype ja MSN käivituksid automaatselt ja püsiksid tagaplaanil. Et oleksin kogu aeg automaatselt sisse logitud ja teistele kättesaadav, aga et mingid aknad ei tilbendaks pidevalt ees.

See kõige uuem MSN, 2011 või mistand ongi, on mu meelest puhas porr – korra isegi proovisin, aga võtsin kohe 2009 tagasi. Kui nüüd suvel uue läppari sain, oli 2011 versioon juba peal ja ma nägin ränka vaeva, et seda maha ja vanem peale saada, mingid probleemid olid, ei tahtnud üldse vanemat installida, lõpuks ikka kuidagi sain.

No see idiootsus nagunii, et alates Vistast on vaikimisi seaded sellised, et kui oled MSNi sisse logitud, siis tilbendab eraldi aken kogu aeg taskbaril, kui see kinni panna, oled välja logitud, kui tahad kontaktide akna lahti teha, on taskbaril juba kaks rõvedust. See on mul ammu peas, et tuleb võtta properties -> compability -> win XP ja siis on jälle normaalne, nii et on vaid ikoon all paremas nurgas.

Kui millalgi Skype’i pakutud uuenduse vastu võtsin, ei läinud Skype enam automaatselt käima. Proovisin sadat eri varianti, igasugu vanemaid versioone, ei miskit. Andsin alla ja nüüd ongi nii, et automaatselt sisse ei logi, kui tahan, siis Windows küsib luba ja ma panen yes ja tuleb lahti. Kuna ma ise kasutan Skype’i väga harva, siis leppisin paratamatusega ja ei viitsinud edasi tegeleda – mis siis, et on inimesi, kes MSNi ei kasuta ja kellele ma eelistaks ka lihtsalt kättesaadav olla.

Nojah, täna installisin lõpuks ära Messenger Plusi uuenduse, olen seda mitu kuud edasi lükanud. No ja mis te arvate??? Esiteks tilbendasid need rõvedad aknad jälle ees, sellest sain kergesti lahti. Aga MSN EI AVANE ENAM AUTOMAATSELT!!! No TRA ma ütlen, päriselt ka. Võtsin Messenger Plusi üldse maha, IKKA ei avane automaatselt. Küsib samamoodi luba nagu Skype’gi. Kiire googeldamine pakkus esmapilgul lahenduseks: installi uuem MSN, see peaks aitama. TÄNAN, EI!

Ma nagu mäletan, et ma saaks vist mingid seaded nii ära muuta, et Windows enam mitte millegi puhul luba ei küsi ja kõik mured oleks automaatselt lahendatud. Aga seda ma ka ei taha, ta võiks ju küsida. MÕTTEKATE asjade puhul. Mitte faking MSNi ja Skype’i puhul.

Nojah. Ma olen liiga närvis, et viitsida MSN maha installida, kuskilt 2009 versioon skoorida, et see uuesti peale panna ja LOOTA, et ehk probleem kaob. Miks kuradi pärast ma pidin selle lollaka uuenduse ära tegema, ah?? Oeh.

Miks ma üldse Messenger Plusi kasutan? Mulle meeldib selle chat logide salvestamise stiil  tunduvalt rohkem. Mul käib MSNis tohutu infovahetus ja ikka on vahel vaja midagi järele vaadata, noid faile on kergem lugeda kui MSNi enda salvestusi. Teiseks saab Messenger Plusiga kolm korda pikemat juttu kirjutada ühte kasti, mis on kah mugav. Ühesõnaga kena lisa, mis ennast igati ära tasub, aga jah, nüüd siis selline jama.

Ma olen VÄGA tige. Loodetavasti loeb mu kurja urinat mõni IT guru, kes mu jamadele väga lihtsat lahendust teab. Ma OMETIGI ei pea edaspidi MSNi KÄSITSI sisse logima hakkama???

4 thoughts on “Kuradi uuendused keeravad kõik tuksi”

 1. Tikker,
  MSNi saab ära koristada Taskbarilt:
  32bit: C:\Program Files\Windows Live\Messenger
  64bit: C:\Program Files (x86)\Windows Live\Messenger
  there, look for msnmsgr.exe, right click, go to properties. In the compatibility tab, select Windows Vista as the operating system for compatibility and when you next open messenger, it should minimize to the tray. Hope this helps! Also, credit to the original person who found this, I can't remember who =/

  See peaks lahendama ka probleemi MSN-i uuesti installimisega.

 2. Sa lugesid kah, mis ma kirjutasin? Täpselt sama asja lihtsamas sõnastuses 😛 Probleem pole taskbaris, sealt sain ma ta ära. MSNi ja Skype'i ühine probleem on nüüd see, et need ei käivitu arvuti avamisel automaatselt, vaid seda tuleb käsitsi teha, sest millegipärast küsib Windows iga kord luba, kas võib ikka neid programme avada.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top