Minge kah!

Sain värdurtaseme esimest korda tehtud ja faking PUNKTID EI TULNUD TÄIS. Vähe ei aja närvi! See on tavaline, et on kas a) raske ära teha või b) raske punkte täis saada, aga mõlemat… Tramaivõi.

Homme on märgitöö, olin neid teste enne kuus korda lahendanud, viimasel korral tegin esimest korda nii hästi, et oleks läbi saanud, nüüd kesköö tuli meelde, et peaks veel harjutama ja tegin seitse korda järjest ilusti ära, neist viis korda maksimumile. Nüüd võib rahulikult minna 😛

Aga jah, need pallid. Mõned elud on veel maha mängida ja siis magama.

EDIT: JESS! Viimase eluga ja ülinapilt tegin ära!!!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top