Üks hea uudis on ju veel

Meie pesumasin on korras ja jõuab homme koju tagasi. Katki oli kõigest voolik, millest vesi ära voolas 😀 Ma ei tea täpselt, on sel miskit pistmist külmaga või ei, aga vahet pole, kas see läheb garantii alla või mitte, eriti kallis see küll olla ei saa.

Mäherdune kergendus!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top