Feb 102012
 

Läksin mina täna Rahva Raamatusse, et ema mehele juubelikingiks lauamängu osta. Kuna aega oli vähe, suundusin mänguga otsemat teed kassasse ja rohkem ringi vaadata ei kavatsenud. Seisan siis seal, ootan maksmist, järsku hakkab kaugemal riiulil silma suur pealkiri: “Hakkame elama!” Tundus äärmiselt intrigeeriv, kohe kutsus lähemalt vaatama. Selleks ajaks, kui lõpuks makstud sain, olin juba unustanud ja hakkasin väljapääsu poole jalutama, siis tuli aga taas meelde ja läksin tagasi.

Vot selline raamat – Eesti esimene kaasaegne kodumajapidamise ökonoomika õpik-käsiraamat. Ja selle väljaandjaks on eduka elukorralduse edendajate ühendus :D Täishind erinevates poodides €15-18 vahel (just kontrollisin), alla hinnatud €2 peale. Koju ma ta vedasin, sest paistis äärmiselt intrigeeriv ja no nii odav ju.

Nüüd oli aega tiba põhjalikumalt lehitseda, muuhulgas hakkas silma soovitus, mida pidada silmas kala ostmisel (kuidas aru saada, et on värske jne) ning põhjalik fotodega õpetus fileerimisest. Juba SELLE pärast on raamatu hind ennast kuhjaga tasa teeninud, ausalt. nii et kõik edasine on juba kauba peale saadud :D

Ilukirjandust ma reeglina osta ei raatsi, ehkki mõned lemmikkirjanikud peavad riiulis olema – üldiselt eelistan sel puhul siiski raamatukogu. Aga sellised praktilised raamatud ja lasteraamatud, eriti just siis, kui soodsalt saab, neid võin lõputult koju tassida.

  3 Responses to “Hakkame elama!”

  1. Ohh, tundub väga põnev!

  2. Palun refereeringut peatükist "Kuidas kodu korras pidada".

  3. Selle jaoks on ideaalne raamat “Segadusest vabaks”, ma siin kirjutasin sellest natuke :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.