Oh issand, kui põnev, ma ostsin just praegu täiesti ootamatult lennukipiletid (ja mitte Londonisse ega üldse UK-sse :P). Ma ei saa praegu veel täpsemalt rääkida, millal ja kuhu, aga varsti-varsti… Seniks lihtsalt häman – rõõm on nii suur, et ei saa mitte enda teada hoida 😀
😀 😀
Mõnusat reisimist, kuhu siis iganes 😉