Kuradi röövlid, ausõna

MIS MÕTTES maksab Ekspressis ÜHE ARTIKLI lugemine faking €1.50??? Ma pidin pikali kukkuma, kui seda summat nägin, ausõna.

Ma ei tarbi tasulist ajakirjandust kunagi, aga selle Kodutunde artikli eest oleks olnud nõus maksma. No igal juhul mitte sellist summat 😐 Viie tasuta minutiga läbi ei saanud, sest süsteem oli mulle võõras ja laadimine võttis ka oma aja.

Ma ei taha osta päevapiletit ega lehte, ma pole ülejäänust huvitatud. Ma tahan ainult seda ÜHT artiklit. Mis mõttes nad küsivad ühe artikli eest terve lehe raha? Digiajakirjandus my ass.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top