Kes siin nüüd õieti magama peaks? 3 Comments / By Tikker / 24. March 2012 Eile õhtul kella poole kaheksa paiku:
Kai 25. March 2012 at 11:25 Tubli poiss, said issi magama. Aga öhtusöögiga oled natuke hiljaks jäänud. Reply
nii äge 😀 Valvab issi und 😀
Need teie magamise pildid on mu vaieldamatud lemmikud 😀
Tubli poiss, said issi magama. Aga öhtusöögiga oled natuke hiljaks jäänud.