Mar 242012
 

Õue- ja liivakastihooaeg sai meil teatavasti juba mõnda aega tagasi avatud, aga seoses kevade jõulise pealetungiga sain ka mina täna käe valgeks näpud mullaseks.

Ja et ennast ikka postitusest postitusse korrata, siis ma absoluutselt JUMALDAN kevadet, mu teotahe ja ind kasvavad võrdeliselt päikesepaistega, ma tahan jälle õues olla, ma tahan jälle pildistada… Võrratu tunne!

Alustuseks tuli uuesti pildistada rõõmustavalt kiiresti vähenevat lund:

Siis uusi märke tärkavast elust:

Siis oli vaja natuke kuivanud kraami kokku korjata:

Ja lõpetuseks porised lapsed üle vaadata:

  5 Responses to “Näpud mullas, lapsed poris, aiahooaeg avatud”

 1. mulle ka nii meeldib kevad.. ja suvi :D ja nüüd saime koduarestist lahti ka :)

 2. See porisus meenutab mulle iseennast väiksena.

  Kevad on ka minu lemmikaastaaeg. Üks asi, mida ma siin kevade juures igatsen on lumikellukesed ja maikellukesed. Siin hakkasi juba veebruaris krookused ja nartsissid mühama, mida mina seondan pigem hilisema kevadega. Aga ma ei kurda :)

 3. Mõnus-mõnus-mõnus.
  Kadestan Sind :)

  Kellelgi on õunapuud juba pikemat aega lõikamata :D

  Teed kooki ja kohvi – tulen lõikama ? :D

 4. Kusjuures irooniline on see, et suve lõpus nad lõikasid meie neljast õunapuust vähemalt kaks poole väiksemaks – see oli ikka jube, mis seal enne oli. Teist kahte kärbiti ka, aga mitte nii palju vist… Ja ega nad eriti ei teadnud ka, kuidas täpselt peaks, rohkem oma parema äranägemise järgi. Kes need NAD olid – ms pole kindel :D Mu mäletamist mööda abikaasa seda üksinda ei teinud, äkki koos oma isaga? No tõesti ei mäleta.

  Aga ma isegi mõtlesin mitu korda sinu puude kärpimise jutu peale, et mul oleks sind vaja :P Mul oleks üldse aiatarka vaja, sest ma ise ei tea noist asjust mitte miskit – abikaasa ema on põhiline, kes teab ja teeb ja õpetab….

  Nii et muidugi, tule aga külla. Kook ja kohv ja lõikamist vajavad õunapuud garanteeritud :D Lisaboonuseks kaks porist last ja üks katkematult lobisev Tikker :P

 5. Ma muus osas ei oska palju kaasa rääkida, kui peale õunapuude ja põõsaste lõikamise. Teiste asjade jaoks pole veel arenemiseks aega leidnud.

  Aga mine tea – äkki ma tulengi :)
  Mulle kohe meeldivad sellised inimesed, kes on päris inimesed, mitte :) Ja Sa oled täitsa päris inimene ;) Kirjutad nii nagu asjad on, mitte ei ehita end ilusamaks, toredamaks, paremaks ;)
  Ainuke päev oleks esmaspäev, mil tulla kannatakse (teised päevad, tänu pühadele, juba ära planeeritud).

  Kus kandis Sa seal Pärnumaal elad? Kui siin ei taha avalikustada, siis kirjuta mulle.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.