Käru lennukis 2a+ lapse puhul?

Küsimus kõigile staažikatele lastega lendajatele: kui laps saab kaks aastat täis, kas see tähendab automaatselt, et käru lennule kaasa võtmise korral peab selle eest lisatasu maksma või saab mõne lennufirma puhul ehk ikka tasuta?

Ma ise pakuks, et tavaliste lennufirmadega ehk isegi saaks tasuta, aga odavatega vast mitte? Vähemalt esmapilgul tundus, et tasuta käru käib infant equipmenti alla ja nood peavad teatavasti alla kahe aasta olema…

Hetkel uuris seda mu sõbranna, aga hakkas ennast ka huvitama. Ja rohkem kodulehtedel tuulata ei viitsi, mõtlesin, et keegi äkki teab omast kogemusest.

2 thoughts on “Käru lennukis 2a+ lapse puhul?”

  1. ma just alles hiljuti kirjutasin samal teemal PKs.. et minu laps oli 2a5 kuud ja käru oli täiesti tasuta RYANAIRIGA 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top