Apr 262012
 

Hommikupooliku magasin teatavasti maha. Plika tegi Poisi ebatavalisest uinakust fotosüüdistuse kah, vabandatagu vaid kerget udusust, algaja fotograafi värk.

Poiss õigel lõunaune ajal magama ei jäänudki ja ajas Plika ka üsna kähku üles, no tunnikese ehk lasi tal magada. Mis seal ikka, hängisime siis niisama, midagi asjalikku ju teha ei viitsinud.

Abikaasat koju oodates aitas Plika mul koristada, korjas väga tublilt kõik mänguasjad elamisest kokku ja viis oma tuppa õigele kohale, kuni mina muid asju sättisin. Mulgi puder sai ahju, Abikaasa viis lapsed õue, mina mõtlesin veel natuke tubasid õhutada ja lastetuba koristada, aga päike oli nii ahvatlev, et tekkis tahtmine põhjalikumalt ette võtta. Nii saigi vaibad õue kloppimiseks saadetud, tõbasin kõik riiulid lapiga üle ja panin asjad korralikult tagasi, puhastasin tolmuimejaga põrandat… Täisvärk. Ainult voodipesu jäi vahetamata, sest lapsed täna vanni ei jõudnud, ei näinud mõtet. Lisaks suutsin nelja päeva nõud ära pesta (kapp oli täiesti tühi :D) ja ühe masinatäie pesu kah – kaks-kolm ootab veel ees, eks homme jätkan.

Oh, milline kergendus oli jälle koristada. Koristuskihk, nagu hiljuti mainitud sai, on kõige kindlam märk tervenemisest. Ja mulgi puder oli esimene toit üle pikkade päevade, mida tõeliselt nautisin. Elu on ilus!

Ryanair saatis meeldetuletuse, et ma check ini ära teeks, ma lendan juba nädala pärast Luxi!!!

Leidsin ühe üleeile tehtud pildi, kus Abikaasa on lapsed osavalt ära paigutanud, et ise tukkuda saaks. Plika muudkui valis multikaid, Poiss vahtis rõõmsalt kõrval. Hundid söönud, lambad terved :)

  One Response to “Back in business”

  1. ma olen ka nii diivanile tukkuma jäänud koos kutiga. ärgates on selline kõhe tunne, et mis siis, kui ta äkki üle ääre kukkunu doleks ja ma seda ei tunne. aga nunnu on küll nii kaisutada :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.