Jun 252012
 

Oli vahepeal periood, kus ma palle peaaegu ei mänginudki, sest Eternal Isles 1-6 oli nii kirves, et kuidagi ära ei teinud ja järgmisi maailmu põhimõtte pärast lahti teha ei tahtnud. Aga mingi hetk siiski tegin, sain jälle järje peale ja pallisõltuvus tuli tagasi.

1-7 on täpselt sama hull, kui 1-6, ehk isegi hullem – ära pole siiani teinud. Aga alates teisest maailmast olen suutnud kõik ilusasti järjest ära teha, hetkel on käsil 5-1. Coral Reefi ei teinud alguses tükk aega lahti, aga kui lõpuks tegin ja avastasin, et need tasemed jätkavad põhimängu numeratsiooni, oli rõõm suur. Kõik ka praeguseks tehtud.

Vaadates pingerida, olen oma 307 tähekesega alles seitsmendal kohal. Minu ees on Nadja, Mutt, Birgit, Geily, Piia ja üks kunagine tuttav, minu järel Morme, Abikaasa ja Katri :P Ja siis veel 26 inimest :D Kui jätta kõrvale Geily, too vana tuttav ja Abikaasa, siis ülejäänud inimesed on ühel või teisel viisil minu elus tänu blogile. No hea küll, Piiat ja Nadjat tundsin juba enne, kui nad blogi kirjutama hakkasid (ja enam nad eriti ei kirjuta kah). Igatahes, kui ma ei eksi, siis vähemalt kolm neist hakkasid palle mängima tänu minu vaimustusele. Pallisõltuvus on nakkav!

Peab kähku vahepealse pausi tasa tegema ja kiirelt teistele järele jõudma. Kuuendast kohast lahutab mind 19 tähekest, aga viiendal kohal platseeruvast Piiast juba tervelt 66 ning esimest kohta kindlalt hõivavast Nadjast 167 :D Nii et jah, juba esiviisikusse saaminegi tundub üsna võimatu olevat.

Isegi nüüd, pool aastat hiljem, on minu jaoks ikka veel üsna jabur, et olen nii suures vaimustuses ühest mängust. Kogemus, indeed. Mängin oma palle vabadel hetkedel rõõmsalt edasi, aga ülejäänud mängudest hoian heaga eemale, rohkem oma aega sinna alla panna ei taha. Pole mõtet sõltuvusi juurde tekitada :P

Kui kaugel teie olete?

  4 Responses to “Sõltuvust tekitavad värvilised pallid”

  1. Tean, mida sa tunned, jõudsin täna põhimängu viimasesse maailma, 147. tase hetkel käsil :)

  2. Mina olen eternal islesis 8-6 levelil, kuid 1 ja 4 on pooleli- no nii kirved on 1-6 ja 4-7. Ka minul on ikka sõltuvus sellest mängust- 1,5 tundi igapäev kulub ikka pallidele:)

  3. Pallimängu sõltuvuses süüdistan ma ainult sind! :) Ausalt, ma pean isegi hommikuti vahepeal 5min varem ärkama, et enne tööle minekut saaks paar mängu teha. Hetkel olen vaid 85tasemel.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.