Kesköine pidusöömaaeg

Mul on sugulased külas, sestap on rohkem aktiivset seltsielu ja vähem blogi kirjutamise tuju. Kui nad homme ära lähevad, siis ehk on jälle aega midagi kirjutada ka 😛

Seniks aga hunnik pilte viimaste päevade tegemistest ja õrritamiseks meie õhtusöök:

3 thoughts on “Kesköine pidusöömaaeg”

  1. Tänud jäätisekokteili ja koogi eest, väga hea ol!i 🙂 Eriti, kui see tuuakse sulle töö juurde 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top