Mul on sugulased külas, sestap on rohkem aktiivset seltsielu ja vähem blogi kirjutamise tuju. Kui nad homme ära lähevad, siis ehk on jälle aega midagi kirjutada ka 😛
Seniks aga hunnik pilte viimaste päevade tegemistest ja õrritamiseks meie õhtusöök:
3 thoughts on “Kesköine pidusöömaaeg”
Minna
Mis selle koogi retsept on?! 🙂
Näeb niii isuäratav välja!
Mis selle koogi retsept on?! 🙂
Näeb niii isuäratav välja!
http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=6942&k=1 – keri allapoole postituseni, kus sellesama koogi pilt on, seal ma rääkisin pikemalt.
Tänud jäätisekokteili ja koogi eest, väga hea ol!i 🙂 Eriti, kui see tuuakse sulle töö juurde 😛