Kirjutasin kuu alguses oma uuest lemmiksarjast Castle‘ist ja linkisin seal muuhulgas artiklit, kus räägiti plaanidest viiendaks hooajaks. Täna sattusin FB kaudu järgmisele artiklile, kus vastused 11 lugejaküsimusele uue hooaja kohta, ja olen veel rohkem põnevil kui enne 😀
Muide, see pilt, mis ma siia panin 😀 Spetsiaalselt sellepärast panin, et öelda – minu meelest on see rõve. Iga kord kui ma Becketti sõrme Castle’i suu ees vaatan, on esimene mõte: miks Castle’il nii pikad küüned on.
Ja paraku see on üks levinumaid promokaid, mis igalt poolt vastu vahib…
Aga Becketti juuksed lähevad õnneks läbi hooaegade järjest ilusamaks 😛 (paar võrdlust on näiteks siin ja siin).