Kuidas me kaarte mängisime

Õeke käskis kindlasti ära mainida, et ma sain pähe 😛

Leia pildilt õunapuu, kärbseseen, põder, elevant, teokarp, süda, koer, koerakuut, päike, jänes porgandiga, siga, vaal, krokodill ja tema hambus olev inimene, poolik arbuus, viinamarjakobar ja maasikas.

PS. proportsioonid võivad kohati väheke paigast ära olla 😀

1 thought on “Kuidas me kaarte mängisime”

  1. Jummala äge, eriti sinine elevant on nunnu 🙂
    Ma oletan, et neid ei voolinud ei plika ega ka poiss 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top