Sep 152012
 

Omaraamat kuulutas hiljuti FB-s, et neil on kuu lõpuni -20%. Tekkis kihk teha mõni fotoraamat. Suurema mahuga projektide jaoks pole hetkel ei aega ega raha, neid on ka nagunii tunduvalt soodsam Blurbis teha. Aga pulmad ja Krista tehtud eelmise suve pildid, need tahavad mõlemat omaette raamatut ja väiksemad projektid on Omaraamatu praeguse soodustusega isegi Blurbist odavamad.

Kuna Krista pilte oli vähem, siis nendega nokitsema hakkasingi. Sain raamatu põhimõtteliselt valmis, ainult üksikud mustvalged pildid oleks tahtnud värviliste vastu vahetada, mõtlesin Kristale kirjutada ja faile küsida.

Ainult et täna ei tulnud see raamatufail mul enam arvutis lahti :)

See on Omasofti juures üldse kummaline, et kord juba salvestatud projektis muudatusi tehes sedasama faili uuesti salvestada ei saanud – pidid salvestama uue failina. Nii ma salvestasingi eile vähemalt kolm faili. Kuna arvutis on ruumi vähe, kustutasin vanemad ära ja tegin prügikasti ka tühjaks :P Kusjuures mu meelest enne isegi kontrollisin üle, et viimane fail ikka lahti tuleb ja tuli… Ja ma ei pannud isegi arvutit ööseks kinni… Aga täna enam ei avane.

Kuna tegu on ainult 65 pildiga ja mul on kõik värskelt meeles, saaksin paari tunniga uue raamatu teha. Küsimus on selles, kas ma peaksin? Kui see fail siin niiviisi saladuslikul kombel tuksi läks, ehk on see universumi märk, et praegu pole õige aeg…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.