Mälestusi kolimisest Leave a Comment / By Tikker / 20. October 2012 …ehk pildid, mis said tehtud laupäeva öösel kell kolmveerand neli, minu viimasel ööl kodus. Pärast pildistamist läksin magama ja eks ole aru saada, miks ka enamiku pühapäevast veel seal veetsin 😀