Oct 242012
 

Kirjutasin endale täna arvutist paberile pika nimekirja kõigi tegemist vajavate asjadega, et see oma käikudele kaasa võtta… Ja kaotasin selle üsna alguses kuskile ära :D No ei ole väga tark idee tagataskus asju hoida, eks. ÕNNEKS olin seda nimekirja nii palju kordi üle lugenud, et kõik oli meeles ja sai tehtud.

Alustuseks käisin postkontoris, et saata üks pakk ja küsida, kas saaksin neilt mullikilet osta. No turvatoole saates neid pakiti seal, SUUR rull kilet oli… Seekord anti mulle ka parasjagu kaasa, maksin veel ühe pakkimise hinna (95 senti).

Siis linna, notarist apostilli nõutama ja panka. Seejärel kosmeetik ja hambaarst (soodapesu ei ole just kõige meeldivam protseduur :P). Kiire vahelepõige oma vanasse koju, et Külli autoga Norrasse reisimist ootavad perepildid mullikilesse pakkida. Lõpetuseks raamatukogu ja Kaubamajakas, kust ostsin hunniku elektrihambaharja päid (nii endale kui lastele) ja veel mõned asjad Norrasse viimiseks. Kaidiga sain ka kokku – ta, hea hing, oli kõik mu apteegilistis oleva kraami kokku pannud ja tõi mulle ära, pidin talle ainult raha andma.

Oh, ja mis kõige ägedam! Kaubamajakas mõtlesin, et vaatan siis mütse ka – ma juba pikemat aega külmetan, aga sobivat mütsi mantli juurde pole ja kudumiseni ka kuidagi ei jõua. Läksin esimesse poodi, milleks osutus Monton. Leidsin seal kaks kena VILLAST (!!!!) mütsi, mõlemad sobisid. Müüja ja üks teine poes olnud ostja mõlemad kinnitasid, et lillega müts sobib paremini – nii see siis ära ostetud saigi. Minu elu kõige kallim müts – €22.95. Aga tõepoolest, asi on seda väärt. TÄPSELT selline, nagu mantli juurde vaja ja noh, VILLANE! Meie akrüülilembesest kaubandusest villast mütsi leida pole sugugi mitte lihtne.

Õhtu lõpetuseks läksime Tagele külla. Ta küpsetas mustikamuffineid! Lisaks imemaitsev pasta singi-kukeseenekastmega ja šampus. Ja lapsed mängisid ja meel oli nii helge… Oleks ainult kauem olla saanud! Igatahes võrratu viimane õhtu Eestis. Homme õhtul juba lendame :)

Aga nüüd on hirmus uni peal, nii et kähku magama. Homme vaja Plika eelsünnipäeva pidada ja kohvrid pakkida ja käsipagasi kott on IKKA puudu (Tagel pidi midagi olema, aga suure jutustamise käigus ei tulnud enne meelde, kui viimase bussi peale jooksime ja ta ei leidnud seda nii kiiresti üles :D)… Aga küll ma midagi välja mõtlen.

Homme samal ajal lendame juba Riiast Bergeni poole!

  2 Responses to “Veel üks päev”

  1. Tere! Hoian Su huvitaval blogil juba pikemat aega silma peal ja noooniii põnev on see :) Selline tunne, et mingit head raamatud loeks või head filmi vaataks. Kõik on alguses tore ja idülliline ja siis äkki reisib pereisa ära, ema lastega on kodumaal, kus tunnevad puudust isast ja see tundub nii lootusetu (kuigi kõik ikka loodavad) ja nagu igas muinasjutus lõppeb see ikka ka hästi :)

    Mul ÄÄRETULT hea meel teie, minu jaoks nii lähedaselt armsate võõraste üle ja loodan, et te ikka naasete Eestisse, kuna muidu kaotaksime jälle neli imetoredat kaasmaalast kellele poes, tänaval või Pärnu rannas naeratada :) (Mitte, et ma seda teinud oleks ja teid ,,päriselus” näinud oleksin aga siis kui te tagasi ei tuleks siis mul poleks seda lootuski väga.) :)

    Kõike head parimat teile sinna ja loodan, et kui kohal olete siis jätkad blogimist samas vaimus! :)

  2. Head reisu ja p6nevust uue maa avastamisel ja uue kodu rajamisel sinna kaugesse kargesse kaunisse Bergenisse! K6ike head teie toredale perele!

    Keegi, kes ka sealmail töötanud – elanud – olnud – käinud – näinud.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.