Ega ma ei saa ju teistest viletsam olla

Palun väga, esimene lumi. Pildistatud meie Norra kodu köögiaknast 🙂

3 thoughts on “Ega ma ei saa ju teistest viletsam olla”

  1. sama siin. lapsed läinud, lumi maas.
    jätsin pika sõidu ära, aga linnaski sain päris tõsiselt suvekummidega liuelda, auto ei tahtnud maist kodu poole keerata. hää, et teised autod kaugel olid. kalli kõigile.

  2. Selle lume pärast ei pidanud küll Norra sõitma 😀 <- selle lausega annan oma abikaasa tervitused edasi 😀

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top