Palun väga, esimene lumi. Pildistatud meie Norra kodu köögiaknast 🙂
3 thoughts on “Ega ma ei saa ju teistest viletsam olla”
ene
sama siin. lapsed läinud, lumi maas.
jätsin pika sõidu ära, aga linnaski sain päris tõsiselt suvekummidega liuelda, auto ei tahtnud maist kodu poole keerata. hää, et teised autod kaugel olid. kalli kõigile.
sama siin. lapsed läinud, lumi maas.
jätsin pika sõidu ära, aga linnaski sain päris tõsiselt suvekummidega liuelda, auto ei tahtnud maist kodu poole keerata. hää, et teised autod kaugel olid. kalli kõigile.
Selle lume pärast ei pidanud küll Norra sõitma 😀 <- selle lausega annan oma abikaasa tervitused edasi 😀
see lumi jõudis ka vist igale poole. Shotimaal olevat kah sadanud