Terve tee saatis meid kass, kes oli üsna noor ja mänguhimuline. Tuli poodigi järele, kus üks töötaja ta muigega sülle võttis ja välja viis… Veidi hiljem kohtusime kassiga taas riiulite vahel 😀
Lapsi lekib 😛
Meie auto (mis küll kiiremas korras maha müümisele läheb) ja meie õuenurgake:
















Vau, nii ilus loodus! Naudi! 🙂
Aaaah. Mmmmmm! Vana arm ei roosteta! Nii äge, et jagad!